SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek - Vinny Maddalone

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21595

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To popatrzcie na dotychczasowych rywali Haye w cięzkiej i ADamka. No dobra, Haye miał Wałujewa, z którym wygrał nieprzekonująco, a reszta? Bonin, Barret, Ruiz i teraz Harrison. Który z tych bokserów jest lepszy od Arreoli, Estrady albo Granta? Chciałbym zobaczyć walkę Haye'a z Arreolą.
Walka z Vinnym oprócz kasy na którą Adamek liczy ( i dobrze, bo inaczej byłby głupcem) ma tak jak ktoś wcześniej napisał zapewnić komfort psychiczny, że potrafi lać ciężkich i że jest jednym z lepszych cięzkich obecnie.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2010-09-17 16:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Nie interesuje mnie spór, kto jest ciotą, gejem, pedałem, kelnerem i komu śmierdzą skapretki. Interesują mnie fakty, a te wskazują, że Tomasz Adamek nie ma zamiaru walczyć z Kliczkami, a obecny stan to nabijanie a) kasy b) swoich kibiców w butelkę. Tyle. Dodam, że osobiście Haye jest dla mnie tym bokserem, który z Adamkiem by wygrał i juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Qwerty jeśli ta walka z Maddalonem to ostatnia walka przed Kliczkami,to w czym problem ?


Co do Hayemakera,dla mnie osoba,która wyzywa na pojedynek,a potem tchórzy jest,no kim ? Ciotą ?Czy nie jest to adekwatne ? Nie chodzi mi,że jest tęczowy,ale o zachowanie...Chicken...

Czy z Kliczką nie zachował sie jak ciota ? Czy był jakikolwiek bokser w historii,który zrobił takie cos ?

Qwerty jeśli po tej walce Adamek dalej bedzie obijał leszczy,to będziesz miał wiele racji...

Ale wydaje mi sie,ze potem juz bedzie walka o pas...A to ma byc ostatnai wypłata gdy jest znany,bo z Kliczką moze być oklep...


Jeśli w marcu następny bum będzie,no to stracę szacunek dla Górala...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-09-17 17:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Sęk w tym, że tak samo ostatnim miał być Arreola czy Grant, ale jak widać ostatni niejedno ma imie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Arreola,to byla czołówka...dał 10 rund z Vitalijem,to bokser klasy Samuela Petera...Dał od niego lepszą walkę...





Estrada dobra walka z Povetkinem...


Grant,to była pierwsza walka z bumem,ale niby,ze chodzi o warunki...Noi tu racja Maddalone,to pierwszy juz skrajny prapadek walki o wypłatę....Granta można było jakoś tłumaczyć...Jeżeli w ,marcu będzie kolejny bum,to będziesz miał rację.I tyle.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-09-17 17:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
ktoś wcześniej napisał, że Adamek miał już propozycje od Kliczki i odmówił... Czy to oznacza, że sie ich boi? Nie.. Ta propozycja padła przed walką Sosny z Vitkiem. Wydajemi się że Adamek po prostu chce wygrać ten pas, a wtedy nie był jeszcze na to gotowy(niewiadomo czy kiedykolwiek będzie ) I co jeśli by przyjął tą propozycje? Przegrana i byłby już spalony, a teraz przynajmniej bedzie miał większą kase i szanse na wygraną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Co łączy Adamka i Floyda ? Bynajmniej nie technika, lecz miłośc do pieniążków, czego nie neguję, jednak miłość do pieniążków zdecydowanie większa niż do sportu. Bokser walczy dla splendoru i pieniędzy. Gorzej jednak, gdy zaczyna juz walczyc tylko dla pieniędzy - przykładem jest Floyd, który odpuścił sobie walkę o pas Mosleya, bo musiałby za to dodatkowo zapłacić itp. Proponuje posłuchac Adamka, który żyje tylko magia słowa HBO - HBO da termin, HBO zaakceptuje przeciwnika, HBO wybierze mi kolor ochraniacza... Pieprzenie o wymarzonym tytule w HW to farmazon; gdyby dostał walkę o pasek bądż propozycje "Tańca z Gwiazdami" za dwukrotnie większą kasę tanczyłby bynajmniej nie w ringu. Już dawno zauważyłem, że On kocha boks tylko dlatego, że jest środkiem do zarabiania, prawdziwym wojownikiem i sportowcem juz nie jest, dlatego właśnie Go nie lubię. A Kliczko to nie ten poziom, i Adamek doskonale o tym wie, gdzie bijąc dziadka Granta wyszło szydło z wora, że z wielkoludami spektakularnych wyników nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Cezi, nie zgodze się z Tobą. Grant nie jest bumem, nie przy dobrze dobranej taktyce. Jest wysoki, silny, i ma olbrzymi zasięg rąk. Jeżeli bokser z takimi wymiarami obierzę mądrą taktyke to każdemu pięściarzowi sporo niższemu sprawi duże problemy, pomijam wyjątki jak np Tyson ew Prime Tua.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ale ja jednego nie rozumiem... co niby wskazuje że Adamek nie ma zamiaru walczyć z Kliczkami?
Bo jak dla mnie to On idzie do Kliczków w niesamowitym tempie, aż za szybko....
Gdyby Adamek był młodszy, to uważam ze powinien jeszcze trochę nawet odczekać....
Za szybko, ta walka, za szybko... ale czas goni...


Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-17 20:42:09

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
"Jesli sobie nie przypominasz, to miał juz propozycję walki z Kliczko, lecz odmówił tłumacząc się zbyt krótkim czasem na przygotowanie" - no tak, jakby tobie powiedzieli dwa tygodnie przed walką to na pewno byś sie zgodził. Poza tym pisałem wyraźnie żebyś mi pokazał przykład w którym Adamek wyzywał kogoś na pojedynek a później dał dupy jak Haymaker.

Jak dla mnie to za wiele domysłów z twojej strony.

A filmik Ceziego idealnie pokazuje jaki krzykacz z Haymaykera.
Poza tym, pokaż mi który bokser nie kieruje sie pieniędzmi?bo ja takiego nie znam. To ich praca. I tak samo jak ty chcesz zarabiać co raz więcej, tak samo i bokserzy, to też ludzie. I nie widze sensu aby porównywać aspekty finansowe z tym czy ktoś ma serce do walki czy nie. Adamek nie robił z siebie idioty jak Haymaker który wyzywał wszystkich dookoła. A gdy przychodzi co do czego to walczy z jakimś cepem.

A poza tym Cezi wszystko wyjaśnił więc nie bede tego powielał.


Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-09-17 22:19:25

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jacek Wróbel - wywiad przed Grappling Arena 2

Następny temat

GA 2 wyniki on-line

WHEY premium