SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek - Vinny Maddalone

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21573

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No widzisz, a Ty, choć nie bierzesz koksu, nie potrafisz pisać z wg zasad ortografii. W dodatku termin "argument" jest Tobie obcy. Myślałem, że przeciw demokracji są ludzie, którzy coś porządnego sobą reprezentują

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2010-09-18 20:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
W ciągu ostatnich 12 miesięcy Adamek miał 4 walki a nie dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Mówię o tym roku. Arreola i Grant. I tak przy okazji ortografie znam bardzo dobrze :) I jak się gdzieś pomyliłem to błąd wynikający z nerwów po Twoim komentarzu. Ale jak się nie ma argumentu to wtedy do pisowni można się doczepić ! NORMALKA. :)
A słowo argument dociera do mnie. Tylko jaki był Twój argument ? Bo się go nie doczytałem. Co miał Twój skromny logicznie post do mojego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
To nawet jak mówisz tylko o 2010 roku to i tak walki były trzy a nie dwie. Estrada w lutym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Serious1

W lutym walka z Estradą, kwiecień Arreola, sierpień Grant czyli jak na razie trzy walki a czwarta w drodze bo w grudniu z Maddalone.

Tak Vitaly proponował walkę Adamkowi kiedy był jeszcze w CW, sorry ale przyjmując to wyzwanie w tedy Adamek wydał by na siebie wyrok.

Adamek ma jaja więc z pewnością Vitka się nie przestraszy.

A to raczej Vitek może zasłaniać się chorym kręgosłupem gdyż zdarzyło mu się już posypać...

Walka będzie *****sko trudna dla Adamka ale nie jest z góry na straconej pozycji...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jestem tygrum, Spam Team to moja grupa
Sorka, możliwe, ale ja z zasady niezbyt dokładnie słucham co bokserzy mówią, bo plany i słowa się ciągle zmieniaja, a nawet PR..
Przykład : nazwanie przez Vitka swojego bro Muhammadem Ali

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-19 14:19:22

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Tak faktycznie zapomniałem o tym Estradzie.. Jerzynek Vito proponował,raz tak jak piszesz i później [ napisałem o tym powyżej ].
I zobaczymy czy ma te jaja i wyjdzie do Kliczko :) Bo tak sobie myślę, że po tym Maddalone to tak jeszcze 3 - 4 walki itd. itd.
I "show must go on" 3- 4 walki , 3 - 4 walki :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Serious1 argumenty napisałem już wcześniej. Bez sensu byłoby kopiować poprzednie posty, jak nie rozumiesz to już nic nie poradzę. Jeżeli popełniasz błędy ortograficzne pod wpływem nerwów, to jestem ciekaw Twojej matury z j.polskiego.

Nie chcę tu już bez sensu dyskutować, po prosty porównywanie Haye'a do Adamka jest kompletnie nietrafione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Poczekamy zobaczmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
Pan Vinny Maddalone to chodząca puszka soku pomidorowego Adamek go zleje okrutnie obstawiam ko 9 runda

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jacek Wróbel - wywiad przed Grappling Arena 2

Następny temat

GA 2 wyniki on-line

WHEY premium