SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To ja leszcz :]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja nie rozumiem dalczego wstydzisz sie isc na siłownie

na siłke gdzie ja chodze jest sporo osób które zaczynają cwiczyc i wygladają mizernie.Ale nikt sie z nich nie smieje.wszyscy udzelają rad,pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj nie na każdej siłowni jest tak dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
u mnie mniej lubiani sa tacy,co pierwszy raz przyjda na siłke i od razu sie worzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej wybrać jakąś drogą siłownię, tam zazwyczaj jest dobra atmosfera, spoko ludzie i jakiś doświadczony instruktor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Wiele ludzi boi sie isc na silke z powodu zwykelgo mitu - ze wszyscy sa tam dopakowani. A to zwykla bzdura Mnostwo ludzi chodzi poczatkujacych, z takimi samymi obawami. Inna sprawa, ze przeciez ci dopakowani tez kiedys zaczynali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Ygor-TAk jak mowisz na poczatku sa przyrosty najwieksze podkreslam jak zaczynasz masz NAJWIEKSZE przyrosty i dlatego tak Ci wszytko idzie tez tak mialem ale juz mi tak masa nie idzie....przez 1 rok trenowania przybrałem 10 kg masy miesniowej,MIEŚNIOWEJ a nie TŁUSZCZOWEJ....a do własciceila działu powiem tak:musisz sie wybrac na siłke i sobie spokojnie cwiczyc i nie wstydzic sie niczego POZdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą siłką to pierwsza wizyta jest najgorsza, poszukaj sobie kolesia który by chciał z tobą zacząć ćwiczyć (chyba masz kumpli) we dwóch zawsze raźniej i pewniej. Jak się pierwszy raz nie zrazisz i nie znajdzie się jakiś palant który ci coś dopiepszy to będziesz chodził jak na randki ze spoko laską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
a jak sie znajdzie jakis palant to znaczy ze jest palantem i perwni go nikt nie lubi ale takich to jak przypuszczam to jest nie wielu bo jak juz wielokrotnie pisano kazdy kiedys zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ale cwaniaczków na siłce nie brakuje, i jak zobaczy nowego to musi coś dogadać palant jeden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawdę dzięki chłopaki za te słowa, ale tak jak myślałem życie nie może byc aż tak proste ... Otóż wybrałem sie na siłke...Tak to prawda.Jednak nie obeszło sie bez denerwujących uwag w stylu: " żle to robisz" , "Boże co ty robisz!" itp . Owszem goście powiedzieli co i jak, podzielili sie ze mna swoimi doswiadczeniami, ale i tak wizyte tą uważam za dośc nieprzyjemną. Pocieszjaące jest to, że w ciągu tych 2 tygodni od napisania tego posta przybyło mi 2 kg żywej wagi :] Z siłki narazie zrezygnowałem (wstapie tam dopiero gdy uznam to za stosowne:]), uczeszczam 2 x w tygodniu na basen, wiem ze to przynosi znikome rezultaty ale przynajmniej wiem , że coś robie w tym kierunku. A tak to kontynuuje ćwiczenia bezprzyrządowe, wykonywane w domu. Mam jeszczee problemy z ułożeniem sobie odpowiedniej diety. Zobaczymy co czas przyniesie. Tymczasem Pozdrawiam i dziekuje bardzo za słowa otuchy. *StAy SiCk*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o rozciaganie na maszynie

Następny temat

Tłuszcze nasycone a nienasycone?

WHEY premium