SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tight x 3 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Moge brac Tight nawet 3 razy dziennie. Po 2 tabletkach dziennie nic nie odczuwam. Tzn. są tam jakieś efekty, ale chciałbym je spotęgowac.

Np; rano, potem przed obiadem i przed treningiem.

Co radzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349883
dieta jak wygląda?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
A ile czasu go bierzesz? Ja bym raczej 3 porcji nie przekraczal. Jesli jest porownywalny z Venomem (a twierdza, ze jest) to troche bym sie bal, ale nie probowalem, wiec nie wiem jak dziala na mnie. Musisz tylko pamietac, ze nie na kazdego spalacz wplywa takze w sposob pobudzajacy. To nie nie odczuwasz jakiejs "jazdy" nie oznacza, ze suplement nie robi swojego. To bardzo dobry produkt, wiec mysle, ze jednak fat poleci. No chyba, ze bardziej Co chodzilo o pobudzenie. W takim wypadku musisz sprobowac czegos innego. Raczej nie zwiekszalbym dawek. Poczekaj troche i zobacz co z tluszczem.

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Z dietą jest różnie. Nie mam jakiejś określonej, ale nie jem rzeczy niedozwolonych, rzadko chleb i ziemniaki. Ale kalorii nie obcinam, bo nie chce schudnąć jak po TSE p kg, gdzie waga spadła już poniżej 70 kg. Wprawdzi nie ruszył ani kg. ale na efekty nie narzekam. Jest całkiem nieźle jeżeli chodzi o tłuszcz, jednak na moją oponke bedzie chyba potrzebne cos z dodatkiem efedryny bo ona schodzi najgorzej, mimo to i tak brzuch zszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Na oponke to potrzebne sa aeroby albo HIIT. No i jednak dietka. Troche sie zabierasz do zagadnienia na skroty za bardzo. Wiecej z tego moze byc problemow niz zyskow. Daj spokoj z efedryna. Szkoda zdrowia. Lepiej zmienic diete i sie troche popocic

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
A6W tez ok, ale jednak dieta. A efka przy jej braku kompletnie nic Ci nie da, uwierz praktykowi.
Przy ustawionej diecie to sie na karnitynie pali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
spalacz to tylko dodatek

gdy podstawy będą spełnione, dołączasz go, wtedy jeśli działa niewystarczająco można zwiększać.pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA a gainer

Następny temat

Pomocy P

WHEY premium