SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo stim

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
kupilem sobie taki produkt jak w temacie (thermo stim) i mam pytanie w jakim odstepie czasowym mozna brac kapsulki, pracuje w trybie 3 mianowym i w przypadku 2 zmian chodze na silowinie przedpoludniem a chcialbym brac przed sniadaniem i przed treningiem po kapsulce.

Prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ten suplement i inne thermo speedy itp. są moim zdaniem niepotrzebne i mało pomagające w redukcji.. chcesz to bierz normalnie o jakiej porze Ci pasuje, tylko unikaj przed snem jak Cie pobudza kofeina .. bo mozesz miec problem z zasnieciem

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
czemu niepotrzebne, mógłbyś uzasadnić ?

Bo wg mnie jeśli dieta i trening są dopięte, to thermo stim może wspomóc w lipolizie : ma podstawowe ale działające składniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
no właśnie, jeżeli dieta i trening są dopięte co w przypadku 90% tutaj nowych zakladajacych temat nie ma pojęcia i myślą ze suple zrobią za nich robote.. niech autor najpierw może przedstawi jak wyglada jego dieta i trening.. moim zdaniem po prostu suplementy typu własnie: ts, tse, tstim poza może wiekszym pobudzeniem i delikatnie zwiekszoną potliwością nie dają lepszych rezulatatów.. ale to jest tylko moje zdanie :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREWORKOUT SUPLE, na serio

Następny temat

Czy to 5g kreatyny ?

WHEY premium