SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme. Wielki znak zapytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
apokalipsa, ja się chciałem tylko dowiedzieć, czy pobudzenie tez jest w tym wypadku niepożądanym efektem ubocznym (jak potliwość, szybsze bicie serca, o których napisal p. Ambroziak 2 strony wstecz), które stara sie wyeliminować w TSE





Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-05-10 21:13:48

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, nie jest raczej niepożądanm- jednakże sa sytuacji/osoby nadwrazliwe/, że taki czynnik- jeśli jest przesadny w swym dzialaniu jest w pewnym sensie niepożądany- w tym aspekcie mozna to tak uznać- jednakże w normalnych granicach nie jest raczej skutkiem niepożądanym- jest on odmienny od wymienionych wcześniej/przez Sławka Ambroziaka/- ja także napomknałem wewcześniejszych rozważaniach cos na ten temat.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-05-10 21:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kolos - jeżeli preparat jest przeznaczony do stosowania jako środek ułatwiający redukcję tkanki tłuszczowej, to pobudzenie jest efektem niepożądanym.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
TSE zawiera kofeinę w formie bezwodnej substancji oraz w formie ekstraktu z gwarany a to wszystko w miksie z ekstraktem z zielonej herbaty. Kofeina tworzy z katechinami gwarany i herbaty relatywnie trwałe kompleksy, z których kofeina uwalniana jest systematycznie i długo. Dlatego TSE daje umiarkowane ale długie pobudzenie, zaś kawa - silne ale krótkotrwałe.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Vadim - a kto ma zrobić te badania i gdzie?...
Wszystkie produkty OLIMP Labs są badane w naszych laboratoriach. Ich skład jest zgodny z dekalracją na etykiecie. Zgodność składu z etykietą i inne parametry są weryfikowane przez niezależne laboratoria w trakcie ich rejestracji w innych krajach UE.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szajach - brak rakcji na działanie preparatu ok. kilkunastu procent populacji jest standardem nie tylko w przypadku suplementów diety, ale nawet silnie działających leków.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dziekuje za wyczerpującą odpowiedź
teraz wszystko jasne

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zgodność składu z etykietą i inne parametry są weryfikowane przez niezależne laboratoria w trakcie ich rejestracji w innych krajach UE.

i tak Slawku znajdzie sie odsetek ludzi ktorzy nie uwierza w rzetelnosc tych badan :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tak samo, jak w teorię ewolucji...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ale to już kwestia np. wiary w Boga
wchodzimy więc na śliski grunt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na rzeźbę

Następny temat

HMBolon - pytanie o sklad

forma lato