SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Fat Burner jak brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48
Mam pytanko. jak brać w dni treningowe i nie treningowe by byl jak najlepszy efekt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 tabsy rano i 2 przed tren. w dni treningowe
a dni nietreningowe 3x po 1 tabsie jakieś 0,5 h przed posiłkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Czytałem dużo tematów postów itp. ale mam zasadnicze pytanie bo nie znalazłem opoweidzi bezpośrednio na to pytanie.

Chciałbym zakupić L-Karnityne + Thermo Fat Burner. Pytanie: dawkować L-Karnityne tak jak podawane było na forum i tak samo z Thermo Fat Burner'em czy powinno sie je brac w jednakowym czasie ?, na jakiej zasadzie to jest, oraz chcialbym sie rowniez dowiedziec jakiej dlugosci zrobić sobie cykl.. 5-6 tyg. ? (moj pierwszy, takze prosze o wyrozumiałość) i jak dokładnie dawkować tak jak pytałem wyżej. Wiem, ze dieta to podstawa bo juz wyczytalem to nie raz oraz treningi. I czy bedą jakies skutki uboczne po braniu L-Karnityny i Thermo Fat Burnera razem (chyba raczej nie powinny byc, btw. na nic nie choruje i nie mam zadnych problemow zdrowotnych).

Na zakonczenie prosilbym znawcow o udzielenie profesjonalnej rady czy opłaca mi sie brac L-Karnityne z Thermo Fat Burnerem czy moze z czyms innym byloby lepiej, z czyms tanszym skuteczniejszym. Jesli tak to prosze o szczegolowa odpowiedz i jak ewentualnie to dawkowac.

Zrozumcie ze nie chcialem zakaldac nowego tematu bo wiem co Wy (zaawansowani) myslicie sobie o takich jak ja, wiec dodalem post do zalozonego juz tematu. Licze mimo wszystko na profesjonalna odpowiedz :)

Pozdrawiam.

-.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj spokoj z l karnityna, nie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
To co proponujesz? Chciałbym troche wyrzeźbić ciało oraz schudnąc (w sumie to 2 ważniejsze).

Biegam, ćwiczę dużo się ruszam. Poradźcie.

-.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwaznijesza dieta
za ta cene masz tse olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
chcialem wlasnie edytowac, ze diete juz mam ale nie chce na tym konczyc. czyli zakupic tse olimpu i to wystarczy ? jak dawkowac ewentualnie i czy cos jeszcze ?

-.-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac teraz ??

Następny temat

Xp + mono

WHEY premium