SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jada na termie już 2 tydzień a chcem dojśc do 3 tabletki biore na razie 2 i nie wiem kiedy wziąść tą 3

SoMe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
to musisz sam wyczuc


pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Jak ta przestaniesz czuc, bedziesz czul ze nie dziala, to zacznij brac 3.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
witam
SoMe mam do ciebie prośbę widze że jestesmy z tego samego rocznika i prosiłbym abys opisal jak na ciebie dziala therma jakie masz po niej efekty pozytywne i negatywne bo sam planuje zapodac therme i pozbyc sie troche brzucha na wakacje. Zgóry dziekuje i pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
Therma to naprawde fajowa rzecz. To czy wziąść 3 tabsy zależy od Ciebie. Jak wytrzymasz to wytrzymasz, a jak nie wytrzymasz to nie wytrzymasz.

=====================================================================
...mówię o ściemniaczach przekonanych o swych racjach, inny niż wy
cieszy mnie słowo, z chłopakami akcje na wolno inny niż wy bo mam prawdziwego ducha...
=====================================================================
http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/13440.mp3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biore Therme cały od 2,5 tyg i schudłem ponad 6kg samego tłuszczu mam dużo energi ogólnie mi ciągle ciepło ale to środek który własnie wpływa na ciepło po drugie nie jem ostatnoi dużo jem tylko to co mam w diecie czasmi w csiebie to wmuszam. Jednyną negatywną żeczą Thermy jest podniesienie ciśnienia i to tyle co u mnie jest złe
JAK CI PIMOGŁEM POPROSZE O SOGA

SoMe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
Dzieki za odpowiedz wlasnei sobie zamówilem therme zobaczymy jakie efekty sog wędruje do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
naprawde therma obniza u was laknienie ???
ja zaobserwowalem nawet maly wzrost glodu hmmmmmmm


pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xDuRiNx Ale jaką zamuwiłeś ja brałem Tą silną z wyciągu z Ma Hunga i zapłaciłem za nią 120zł na bank przepłaciłem ale ta słabsza za 75zł ma mniej efidryny w kapsułce jak ta moja czyli Therma pro Ma Haung
Dzięki za soga!

SoMe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz 2 tyd. biore po 2 tabsu thermy przed treningiem i musze wmuszac w siebie jedzenie , w przeciwnym wypadku bym nic nie jadl (zero glodu), pozatym w 2h po wzieciu thermy jakos dziwnie wacem mi maleje (...4 cm ?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Patriot - hamuje i to potężnie, ja (który potrafi żreć bez opamiętania) musiałem się zmuszać; widocznie jesteś jakimś wyjątkiem.
Przy okazji - dzięki za zrobienie mnie polecającym Może mi dorzuci te 10... Odwdzięczę się po nazbieraniu satysfakcjonującej mnie ilości

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna od Naturell

Następny temat

Najlepsze z supli

WHEY premium