SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Widzę,że ciężej testy psychologiczne zdać niż fizyczne
A nie wiecie jak to teraz jest z wadami wzroku?
Bo mam na jednym oku -2,0 a drugie 0.0(obuoczne widzenie dobre)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
- 2.0 nie powinno być problemów

nothing's gonna be the same now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Dziękuje :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
A mój przyjaciel dziś oblał test psychologiczny. Powiedzieli mu, że jest zbyt EMOCJONALNY. A to fajny, dobry chłopak, zawsze chętny do pomocy, można na nim polegać. Żaden świr! Parę razy tu na forum czytałam, że testów może obawiać się tylko jakiś psychopata. Strasznie to krzywdzące! On psychopatą nie jest, a jednak nie zdał. Głupia opinia psychologa właśnie rujnuje mu życie. Bez sensu. Zrezygnował też ze stawienia się na komisji lekarskiej jutro, no bo skoro nie zaliczył testów, to po co? A może jednak powinien iść na tę komisję???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Niech idzie i się odwołuje.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66948
Niech lepiej idzie na komisje bo to komisja orzeka zdolność na podstawie badań specjalistów w tym psychologa. Jest na karcie obiegowej pouczenie odnośnie konieczności wykonania zlecoych badań w terminie 14 dni i kensekwencjach nie stawienia się.

Od orzeczenia komisji jest możliwość odwołania się do komisi szczebel wyższej w terminie 14 od otrzymania orzeczenia.


A co do wyniku badania ,cóż wojsko nie jest dla każdego i trzeba się z tym pogodzić

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Dziękuję za odpowiedzi. Niestety, on nie chce się odwoływać i na komisję postanowił się nie stawiać. Wydaje mi się, że mocno go to uderzyło po uczuciach, to odrzucenie przez psychologa. Może to właśnie ta "emocjonalność" tak się objawia, nie mam pojęcia. Strasznie mi go szkoda, wiązał z wojskiem wielkie nadzieje. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Tak jak pisałem wcześniej, w pytaniach o to czy się bardzo różnymi sprawami przejmujecie, czy rozpamiętujecie sytuację, czy wasze samopoczucie łatwo może zepsuć czyjaś negatywna opinia, odpowiadacie że NIC WAS NIE RUSZA. Ostoja spokoju i opanowania.
Tego oni szukają.

No ale inteligentny człowiek od razu w teście wychwyci szablony i bez problemu nakłamie.

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różne formy zmęczenia po treningach...

Następny temat

muay thai tatuaz

WHEY premium