SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron wiecej niz norma?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Dobra słuchajcie wiecie cos na ten temat ? Jesli tak to piszcie bo niemam zaduzo czasu? Po to ze taka duza ilosc testpsteronu przez dlugi czas wcale nie jest dobra ,duze owlosienie gruby głos ,duza nerwowosc szcegulnie po wypiciu.
duże owłosienie i głos to nie tle kwestia samego testosteronu ile tego co organizm z nim zrobi to jest np. sposób i ilośc konwersji do DHT
a co do nerwowości to wątpie żęby taki pozaiom testosteronu miał na to taki wpływ, po prostu albo masz zryty beret albo nie, no a pozatym testosteron z wiekiem sam zacznie ci spadać więć po co się stresować, a wogóle ile masz lat?bo jeśli 16-20 to w takim wieku przekroczenie normu zdarza się często i jest to sprawa raczej normalne inaczej jeśli masz ponad 30, ale i tak bym się tym nie przejmował

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Zostało naukowo udowodnione, że ludzie którzy mają wyższy poziom endogennego testosteronu są bardziej spokojni i opanowani. A że testosteron przekracza średnie normy to nie powód by się martwić, każdy jest inny i nie musisz wierzyć tak bardzo w cyferki ustalone przez kogoś tam. Stanly gdzie tak się śpieszysz?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
spieszy sie bo jest ginomenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 275
sami widzici eze to nie ja chociaz styl podobny, ktos sie znow podszywa, sprawdzie se po IP zreszta, a co do tego postu to ja mam niski testosteron od zawsze ok 8 przy normie od 8 do 30 , a zawsze bylem nerwowy i owlosiony jak malpa, z obrzekiem prostaty i nerwica, wiec to niski testosteron ni ewysoki prowadzi to tych zaburzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
bo ty genetycznie z***any jestes gimomen!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699722
****a stary ale masz problem...
chciałbym miec tez taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
szczypiorr sogacz polecial

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
dzięki...

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Tak przypuszczalem ze zamieszczajac tu ten temat ,beda inne odpowiedzi niz oczekiwalem. Wkoncu tutaj karzdy chce miec testos jak najwiecej.Ciekawi mnie tylko czy sa jakies leki obnizajace LH przysadkowe. Wiecie cos moze na ten temat? Cos mi sie wydaje ze jako takich moze nie byc bo raczej zbytu by nie mialy. Wiekszosc ludzi stosuje srodki zwiekszajace wydzielanie LH i FSH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
A moze sa jakies leki ziołowe???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

megace --wielki powrot

WHEY premium