SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron podskórnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Na cykl niestety się nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
U mnie żadnej guli, żadnego zaczerwienienia, bo guru podawał 4 mm pod skore a to brednia, 13 mm igla cala i nie czujesz nic ani w dzień iniekcji ani po , zrobiłem już ok 25 zastrzykow tak i ani raz nie czułem nic . Jesli podasz igla 13.16 mm nie ma zadnej guli, fakt sam pierwsze dwa strzaly zrobilem płytko ok 5 mm i byl ból i zaczerwienienie kilka dni. Nikogo nie zachecam tylko przekazuje swoje odczucia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Ja robiłem kolejne badania, w sumie byłem 5 tygodni na enanie, iniekcje podskórne i niestety stężenie testa nie chciało pójść ponad 20 przy dawce 350 mg/tydz., gdzie przy iniekcjach dm było ok. 30 przy dawce 250 mg/tydz. a sok ten sam. Tez dawałem igłą 13mm. Dzisiaj pierwsza iniekcja dm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Producenci Testosteronu zalecają podanie drogą i.m. ( domięśniowe ). Wszelkiego innego rodzaju leki podawane drogą s.c. są na bazie wody. Niestety jest duże ryzyko na skutki uboczne po iniekcji. Typu zaczerwienia, zrosty, guzy, stany alergiczne. Podaż leków podskórnie szybciej się wchłania. Pamiętaj każdą dawkę jaką sobie podasz taką bedziesz miał w osoczu krwi. Każde podanie leków dożylne, podskórne, wsródskórne, domięśniowe róznią sie czasem wchłanialnością. Zdrówka życzę.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2020-03-16 16:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
Igiełka 0.5x25 i walić domieśniowo i bezboleśnie. Zabawa wbijania podskórnie to dla miękkich faj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Sam jesteś miękka faja , dużo ludzi tak robi i sobie chwali
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
ZS84 ja u siebie w badaniu nie zauważyłem znacznych odchylen, a czemu myślisz ze tak moze byc? No bo tak myślę ze co wejdzie w nasz uklad to nie zginie, możliwe ze czas wchlaniania się wydluzy, no ale przy kilku zastrzykach powinno się to wyrównać, co Ty o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
e-lite
Sam jesteś miękka faja , dużo ludzi tak robi i sobie chwali


wbijanie hcg podskórnie to ja rozumiem, ale testosteron? czy tak trudno jest wbić tą igłę o te 10-15mm głębiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
tomek192180
ZS84 ja u siebie w badaniu nie zauważyłem znacznych odchylen, a czemu myślisz ze tak moze byc? No bo tak myślę ze co wejdzie w nasz uklad to nie zginie, możliwe ze czas wchlaniania się wydluzy, no ale przy kilku zastrzykach powinno się to wyrównać, co Ty o tym myślisz?



Może przy większych ilościach niektóre organizmy postanawiają wydalić obcy olej i substancje w niej zawieszoną przez układ limfatyczny, co z tłuszczu jest znacznie łatwiejsze niż z mięśnia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Aktualnie zrobiłem już 5 iniekcji podskórnych, jeśli bije HCG to wchłania się bez żadnych problemów zaś po oleju mam guzka który utrzymuje się przez 3/4 dni i się wchłania. Dawki zmniejszyłem na 125mg e4d, libido mi spadło ale nie jest zerowe. Ustały mi nocne pocenia które występowały podczas iniekcji domięśniowych. Osobiście gdybym libido miał tak wysokie,jak przy zastrzykach domięśniowych to nie widziałbym żadnych minusów, ale może być to spowodowane zredukowaniem dawki o połowę. Jestem przed badaniami i jestem bardzo ciekaw jak wchłania mi się testosteron podawany podskórnie bo wydaje mi się że to sprawa bardziej indywidualna,dodam że czasem źle wykonana iniekcja domięśniowa, czy to wkłucie się w zrosta czy zle miejsce kończyła się stanem zapalnym i dużym bólem który sprawiał problem podczas chodzenia(zawsze biłem w udo), nie wspomnę o kucaniu, albo przysiadach, czasem źle wykonany zastrzyk powodował gorączkę w nocy i całkowite samopoczucie było bardzo zle na kolejne 4/5 dni

Dużo zdrówka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 7 miesięcznym cyklu

Następny temat

Odblok po 7 miesięcznym cyklu POPRAWIONE

WHEY premium