SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron cykl a trądzik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
WIEK: 26
2. WAGA: 82
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 118
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 120
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145
-martwy ciąg: 210



Siema. Od roku jestem na cyklu 125mg co 6 dni. Aktualnie planuje zrobić za miesiąc odblok wiec zszedłem z dawki do około 70mg co 6 dni. No ale nie o tym. Po około trzech miesiącach od zaczęcia brania tescia. Zaczęło mi wysypywać bary i plecy i tak to się utrzymuje do teraz. Dodam ze to nie jakiś tam mały trądzik tylko ropne wielkie bolące sk***ysyny. Próby wątrobowe w normie, jakie jeszcze badania porobić żeby zobaczyć od czego to może być? Estro górna granica test lekko ponad i tak to utrzymuje. Dodam ze w okresie dojrzewania byłem tak mocno wysypany ze ludzie na plazy mi robili zdjęcia bo mysleli ze jakas anomalia xd


Zmieniony przez - HellYess w dniu 2023-05-19 14:33:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
To może tłuszcz tak czuje. Bo w sumie tych guzków jest więcej. A prolka progesteron i estro w normie. Wiec pewnie tłuszcz bo się troszke ulalem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Zaj**isty cykl nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że miałeś testa na poziomie naturala XD
Po co się było blokować?
Jeszcze zejdziesz niżej to już całkiem będzie kaplica
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Jak zaczynałem to nie miałem wiedzy. Byłem prowadzony przez trenera, miało to być trt. No ale nie było. Mniejsza o to. Bardziej chodzi mi o trądzik. A człowiek uczy się na błędach xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
„Trenera” trzeba to ubrać w cudzysłów xd
Patrzę tak na badania hormonów to testosteron wahał mi się miedzy badaniami tak miedzY 15ng/ml a 22ng/ml. Skala do 9ng



Zmieniony przez - HellYess w dniu 2023-05-19 15:04:27

Zmieniony przez - HellYess w dniu 2023-05-19 15:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Tak to wyglada teraz. Oczywiście w zimę gorzej wyglądało, teraz slonce wypalilo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Nie ma tragedii myślałem że dużo gorzej jest jak przeczytałem że izotec leciał teraz jest "normalnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Cykl porażka po całości
A plecy wyglądają ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Po nabraniu doswiadczenia przez ten rok już wiem ze zrobiłem błąd z tym cyklem, No ale tak mnie kierowali. Odblokuje się, zrobie przerwę pol roku albo więcej. I wejdę sobie jeszcze raz. Już normalnie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
Ćwiczę Bo Lubię
Nie ma tragedii myślałem że dużo gorzej jest jak przeczytałem że izotec leciał teraz jest "normalnie"



Ale żaden izotec nie leciał. Nic na trądzik nie brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
W wieku 26 lat nie wchodzi się na trt- chyba że jest konkretny powód. Co do syfów to sam piszesz że od dzieciaka byłeś podatny także doping a szczególnie skoki estro sprawe pogorszą. Oprócz rzeczy typu higiena, mydełka, izotek itp to spróbowałbym podzielić dawkę teścia i bić częściej. Może coś pomoże chociaż na fajerwerki nie licz. Inna sprawa że takie dawkowanie to nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1721
master7711
W wieku 26 lat nie wchodzi się na trt- chyba że jest konkretny powód. Co do syfów to sam piszesz że od dzieciaka byłeś podatny także doping a szczególnie skoki estro sprawe pogorszą. Oprócz rzeczy typu higiena, mydełka, izotek itp to spróbowałbym podzielić dawkę teścia i bić częściej. Może coś pomoże chociaż na fajerwerki nie licz. Inna sprawa że takie dawkowanie to nieporozumienie.

Czyli dawkowanie dużo za małe? Przez pewien okres bodajże trzech miesięcy biłem 0,5ml co 4 dni. Ale to już moje i później znowu zszedłem na dawkę która miałem ustalona wczesniej. Ehhh, No nic nie poradzę było minęło, nauczka na przyszłość. Najważniejsze jest teraz to żeby sie odblokowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady, estradiol i odblok

Następny temat

TAD 300mg - Glutation, nieprzespana noc

WHEY premium