SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testolic 75mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Apteka do wbicia (testolic, testovis, PEWNY farmak), undery do kosza - tylko taka mam klasyfikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Scorpio looknij w @
Autor wal setkę, Testolica można i 12 tyg. i dupa spokojnie przyjmie - to świetny prop. Jak się bukowina tatrzańska zrobi to zastosować numer ze sperolem opisany przez B-50 i looz.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
I testovis i testolic b.dobre propy. Testovis mniej bolesny, bardziej gesty, ciezko przechodzi-ale nic, a nic nie boli.
Testolic-duzo rzadszy, czasem bolesny. Kwestia wyboru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jeszcze nie slyszalem zeby kogokolwiek bolal testolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
j.w. a wbijam jeszcze 2 kumplom oprócz siebie i żaden nigdy o bólu nie wspominał.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
jak prop to tylko apteka (oczywiscie jesli real) testovis, testolic, farmak, kolejnosc przypadkowa

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Moze taka partia nie wiem, ale oba mialo wspominam-ale milej jednak testovisa. Bol jakis niesamowity nie byl, ale odczuwalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
Witam jestem nowym uzytkownikiem tego forum.. chcial bym sie zapytac jak najlepiej stosowac testolic z superka. z gory dziekuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
załóż swój temat z ankietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 329
LODZIANIN jestem nowy nie wiem jak to sie robi heh..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stałe przyblokowanie estrogenów

Następny temat

jak spochnac 20 kg wpo jednym cyklu

WHEY premium