SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test przedtreningówek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
poprostu wilgoci musiało dostac i dlatego tak wszlo. Jutro myśle co dać do treningu kopyt i barków.. a barki bardzo lubie^^ mam meso, mam ron pumpa, friction , psycho i chvj wi

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
wilgoci to złapał mój stimul więc nie płaczcie Panowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
w sumie ciekawy test.. fajnie jakby pojawily sie informacje z jakich opakowan byly te probki bo np hemo rage da sie kupic dalej.. tylko wersji a wersji tego jest i nie wiadomo czy 252 czy 259 czy czy 265 czy 292 czy 241 a sa do kupienia i pewnie niejedna osoba po tych testach tutaj by sie skusila aby miec wydajniejsze treningi wiec milo by bylo gdyby info odnosnie wszystkich przedtreningowek sie pojawily, chyba ze gdzies bylo pisane z jakich opak a przelecialo mi gdzies..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja napewno po tym teście jakąś przedtreningówke kupie ^^. Jeszcze mam pare do przetestowania , narazie hemo wygrywa, ale zjazd jest dobijający tym bardziej jak po siłce jade do pracy i po 2h czuje jak "umieram"

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wlasnie czytam Twoje opinie, sa pomocne, widac które z nich to dobre klepacze a ktore przecietniaki, psycho 10g + 200mg kofy lub mocniejsza kawka trzyma dobre pare godzin ladne pobudzenie sam kupowalem za smieszne pieniadze u siebie i w czarnych godzinach sprawdza sie ciekawie a skoro hemo jeszcze lepsze to musze sie dowiedziec ktora to wersja bo cenowo wyglada bardzo przystępnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja dziś właśnie uderze w psycho lub fiction i kawa juz przedemną stoi. Przy wcześniejszych pre nie piłem kawy, dopiero wczoraj przy hemo. Chciałem odczuć która przedtreningówka jakie ma pobudzenie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
dodanie cofy do gery fajnie wzmacnia dzialanie wiec warto wrzucic sobie kawke dodatkowo, niestety ja poszedlem na wieczxorny trening, cala noc nieprzespana zbytnio tez nie czuje checi aby sie klasc.. kto by pomyslal ze przy saa cos jeszcze moze kopac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
gienus12
ja dziś właśnie uderze w psycho lub fiction i kawa juz przedemną stoi




Do frictiona daj pomperka , bo kawa niepotrzebna. Porcja frict ma aż 400mg kofy
Wrzucam te Wasze zachwalane Hemo i ruszam niebawem.



GWookie
kto by pomyslal ze przy saa cos jeszcze moze kopac



Oj może może, daj mix frictiona z gerą

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-09-03 07:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
musze sprobowac skoro polecasz! chociaz Twoje probki supli wygladaja jak podsypywane ziółkiem test fajna sprawa w koncu mocniejsze supelki a nie same pumpery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Najlepsze co jadłem to friction z yoszką mixowany z jack3dem z 1,3. Gorąco mogę polecić



myślę, że spamu nie wprowadzamy skoro sterujemy tematem i doradzamy, aby każdy z nas miałszansę przeżyć to co powinien przeżyć, jak tak to sory wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

lecytyna w proszku do cyklu

WHEY premium