SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Enan - zamulenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Witam

Jestem na swoim pierwszym cyklu redukcujnym - 125 mg enana e3d. Właśnie kończę drugi tydz. i od kilku dni czuję się zamulony - brak chęci do treningów, obniżona zdolność koncentracji itp. Myślałem, że testosteron działa dokładnie odwrotnie

Również obniżony apetyt, co mi akurat pasuje. Wczoraj zrobiłem ładowanie węgli i nie pomogło. Robiłem w życiu kilka redukcji i wiem, że obniżona podaż węgla może zamulić, ale ładowanie zawsze pomaga - a tu leepa :/

Czy zamułę może powodować ładowanie się testa i poczekać aż minie, czy może zmienić na cypio ? Prop odpada, bo mam po nim delirium

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
mi bardziej pasuje cyp niż enan moze byc sporo przyczyn,dieta,przetrenowanie,itd daj ankiete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Wiek: 36
Waga: 88 (5mc temu 110)
Wzrost: 180
Obwód ramienia: 38
Obwód klatki: 111
Obwód uda: 56
Obwód talii: 100
Staż na siłowni: kilka lat dawno dawno temu, kilkanaście lat przerwy, kilka miesięcy obecnie
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): 12 mcy na paleo bez liczenia kcal - plan diety opisany będzie w poście
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: brak
Opisz swój plan treningowy: split 4xtyg (klatka triceps/plecy bic/nogi/barki brzuch )
Cel cyklu: redukcja
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): z wyliczeń wynika że 25
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): zdecydowanie do tycia
Stan zdrowia: bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak
PPM (podstawowa przemiana materii): 3300 (z wyliczeń)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): (87/105/100)

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak dla mnie zrobiłeś to bez sensu trzeba było zredukować a potem wejść na bombe,a nie na odwrót nie wiem po co ci ten test teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
W celach antykatabolicznych. Z tego co mi wiadomo niskie dawki testa wspomagają redukcję, czy mam złe info?

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
i podbijasz estro które utrudnia odchudzanie,przy wysokim bf to norma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Z badań zrobionych przed cyklem wyszło,ze test jest w 1/3 normy czyli dosc nisko, natomias estro w na granicy minimum. Uwazasz ze estro juz sie podbilo tak mocno, ze ma to wplyw na samopoczucie?

Generalnie mam już 36 na karku, czyli wczesna geriatria. Odczuwam już gorszą energię i regenerację po treningach. Libido już nie to co kiedyś. Liczyłem na generalną poprawę jakości życia.

Kiedy robic badania? Teraz czy poczekać do 3 tyg?

Zmieniony przez - Jerry27 w dniu 2014-03-14 12:49:55

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Podbijam. Czy zamuła może być wynikiem wywalonego estro i czy estro może wywalić tak szybko po tak niewielkich dawkach? Bo nie wiem, czy jutro iść na badania czy dać sobie spokój?

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masz badania przed cyklem??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
LH LH 1,61 mIU/ml 1,14 8,75 N
Estradiol Estradiol 20 pg/ml 11,00 44,00 N
Prolaktyna Prolaktyna 3,65 ng/ml 3,46 19,40 N
Testosteron Testosteron 584,61 ng/dl 280,00 1 100,00 N
Kortyzol Kortyzol 7,6 µg/dl

To prolo jest w dolnej granicy nie estro - mój bład

Zmieniony przez - Jerry27 w dniu 2014-03-14 20:21:59

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
powtórz badania i zobacz co się dzieje,ale ja na enanie mam podobnie na cypio zupełnie inaczej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to uczulenie????

Następny temat

Przejściówka

WHEY premium