SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Termogeniki - koks czy wspomaganie?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Parker jajcarzu - to po co ja sie produkuje przez kilka postow jak Ty mi tu teraz z takim tekstem wyjezdzasz ... pisles KOKS a przez KOKS powszechnie rozumie sie SAA ... zreszta chyba nie tylko ja to tak odebralem ... z przebiegu dyskusji jasno wynika o czym myslales piszac KOKS ... ale jak tam chcesz ...

Co do ostrzezen na termogenikach to przeczytaj jeszcze raz co napisalem wyzej ... dlaczego nie przyczepisz sie np. do preparatow zawierajacych Guarane ? przeciez biorac odpowiednia dawke takiego preparatu tez mozna wpasc na kontroli ... tak samo jak pijac zbyt wiele kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
buehehehehe
koks jak koks


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Dla mnie efedryna jest koksem. Na niej robię wynik o 5-10 kg lepszy niż na samej małej czarnej kawce i red bullu.A jeżeli chodzi o szkodliwość, to też mnie nie rozpieszcza, serce i ciśnienie moje jej nie lubią.

Czy koks to oszustwo? No właśnie...A jeżeli tak to kogo oszukujemy siebie, kolegów?To sie oszukują wszyscy na wzajem... A może nie, oszukujemy komisje antydopingową- nie oni dobrze wiedza o co chodzi.To zostają tylko widzowie i to nie wszyscy...Może tym z komisji chodzi o zdrowie sportowców, nie chyba mają ich w arschloch.Może tak łatwiej dawać i odbierać zwycięstwa? I pieniążków sie trochę zarobi...

Może wiele nie wniosłem do dyskusji, ale cóż nie kazdy musi mądrze prawić.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Kingeri - kolejny wyznawca teorii spiskowej ... zara wjedzie tu Parker i zrobi Ci wyklad na temat genow, selekcji naturalnej, postepujacych metod treningowych i rewolucjach w dziedzinie suplementow ... ... na koniec doda, ze przebywasz w srodowisku koksiarzy i masz wypaczony poglad na sprawe ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tak na marginesie dodam ze w UK bylo wiele wpadek z powodu obecnosci nandrolonu we krwi, nawet slynny biegacz Linford Cristi wpadl na nim-oczywiscie tlumaczyl sie ze zjadl jakas odzywke i niby nie wiedzial ze zawieraj nandrolon(domyslnie prekursor).
Od tamtej pory na wszystkich produktach ktore zawieraja prohormony jest wyraznie napisane ze jesli poglegasz badania antydopingowym MKOLU to dany produkt spowoduje ze twoj test wypadnie negatywnie.



>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Buehehe ... no to by bylo super - jem odzywke z PH i moj wynik wypada negatywnie ... Lifter - PH to nie Bromantan tym sie nie maskuje obecnosci dopingu wiec na wynik negatywny raczej bym nie liczyl ...

... oczywiscie nabijam sie teraz czepiajac sie slowek (jak Parker ). Piszac negatywny miales na mysli wpadke na tescie - czyli gwoli scislosci wynik pozytywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Dzięki, Byku, za weryfikację! "Dmuchnąłem na zimne" z kodeiną... Albo też była dawniej na liście (sprawdzę to), obecnie jest dozwolona.

Co do termogeników, to napisałem głównie o nich, bo taki dałem temat niniejszego topiku i one są powszechnie zażywane. Tyczy się to dokładnie guarany. Zresztą na stronie firmowej guarany też jest ostrzeżenie, że może być dopingiem www.guarana.com.au/sports.html i podane są skrócone przepisy antydopingowe dotyczące kofeiny. Firma jest więc w porządku. A może i na opakowaniach guarany jest ostrzeżenie? Nie mam go, więc się nie wypowiem.

Spice, dawniej "koks" oznaczał wszelkie substancje uznane za dopingujące (pomijając m e t o d y dopingu). W takim znaczeniu go używałem. "Oleje" to doping podawany w postaci rozpuszczonej w oleju. Jeśli napisałem "koks" to również miałem na myśli oleje. podobnie ze środkami wziewnymi, domięśniowymi, dożylnymi czy wchłanianymi przez skórę albo podawanej w inny sposób. Pewnie każda z tych grup ma swoją nazwę w środowisku zbliżonym do sportowego. Taką odrębną nazwę mają pewnie i stymulanty. Ja jej nie znam więc użyłem obiegowego słowa "koks".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Spice zapominam ojczystego jezyka, tutaj jesli wpadniesz to jest negative test result, a ze ja 99% publikacji czytam po angielsku to juz zaczynam bredzic powoli.......


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Przeglądajac wyniki testów dopingowych w USA za ub. rok rzuciła mi się w oczy bardzo duża ilość osób wpadajacych na nandrolonie. Było to jakieś 70-80% ogółu (odetek szacunkowy - nie liczyłem zawodników). Wątpię by wszyscy brali sole nandrolonu. Aczkolwiek niektórzy wpadali na większej ilości koksów niż nandrolon i T/E mieli bardzo wysokie (rekordzista z listy miał ok. 150:1! )

Wpadki wynikają prawdopodobnie ze zwiększonego spożycia odżywek po cyklu dopingującym, przedłużając usunięcie wcześniej zażywanych substancji i "wzbogacając" je o nowe.

Co do wypowiedzi Kingeriego to... ma rację! Sam czuje co mu daje wysoki skok wydolności fizycznej, jednocześnie obciążając podstawowe funkcje organizmu.
Nie wiemy dlaczego jedne substancje są dopuszczane, inne nie. Np. dlaczego nie ma ograniczenia na kreatynę w moczu? Jej stężenie w moczu jest podobne do stężenia we krwi czyli nadmiar szybko opuszcza organizm. Ale nerki w tym czasie zdąży uszkodzić. Skoro jest kofeina na liście to i kreatynę należałoby tam umieścić. Jeśli jej nie ma mimo potwierdzonego szkodliwego działania, to mogą za tym stać olbrzymie łapówki. Niewiele brakowało by kreatyna na liście się znalazła. To chyba nie przypadek, że jej tam nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Hmm... Lifter..

Wyciąg z "OLYMPIC MOVEMENT ANTI-DOPING CODE":

Article 3:

A result is p o s i t i v e when the &#8220;A&#8221; sample is p o s i t i v e and any such result may be acted upon for purposes of any
competition or out-of-competition test. A Participant may, however, request that the &#8220;B&#8221; sample be analysed.

Should the analysis show the &#8220;B&#8221; sample to be n e g a t i v e:
(a) no further sanctions shall apply, but the initial sanction (disqualification) shall nevertheless remain in full
force and effect, however
(b) if, without otherwise affecting the competition, it is still possible for the Participant to be reinserted, the
Participant may continue to take part in the competition. (For example, if an athlete is entered in more than one
event and the second has not commenced, it may be possible to enter the second event. Similarly, depending
upon the relevant rules of the IF in a team sport, if the team is still in competition, the Participant may be able
to take part in future games.)

Podkreślenia moje.

To jest forum, a nie klasówka. Można się mylić. Pomyłki są szybko korygowane przez tych, którzy mają wątpliwości. Jest to lepsze niż trwanie w błędzie (jak ja z kodeiną).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymek i Pudzian w Kanadzie

Następny temat

Rekordy w wyciskaniu

WHEY premium