SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tenis ziemny - temat ogólny

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434121
A tymczasem 50 dni do US Open wcześniej Turniej Olimpijski i dwa amerykańskie turnieje ATP 1000

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
no to 4 zwycięstwa Federera się szykują. Ciekawe jak forma Nadala i czy obroni tytuł

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434121
287 tydzień panowania Rogera na pierwszym miejscu rankingu ATP

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
BTW Janowicz po wygranym "czelendżerze" trafił do pierwszej setki..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434121
Bez Nadala na Igrzyskach, Hiszpan przegrał z kontuzją

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Stawiam na Federera, mojego ulubionego tenisistę. Mam nadzieję, że nie zawiedzie.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434121
Wczoraj trochę się męczył, ale na Wimbledonie też łatwo w pierwszych rundach nie miał

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Szkoda mi trochę, że tak szybko odpadł nasz debel.
Szans na finał im nie dawał, i nie spodziewałem się szybkiego pożegnania z IO.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434121
Nie spodziewałem się, że Radwańska zakończy na pierwszej rundzie. Tenis, zwłaszcza kobiecy uczy pokory

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Też spodziewałem się czegoś więcej...

Miałem wrażenie, że Radwańska zbyt pewnie podeszła do spotkania z Niemką, a gdy się coś zaczęło sypać zeżarła się sama.

Co nie zmienia faktu, że Niemka grała na poziomie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ;-)

Następny temat

Zgięta ręka pomocy - Siatkówka.

forma lato