SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść po terminie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
1. WIEK: 32
2. WAGA: 93
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:126
-udo:64
-talia:98
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko:ok 2
-węglowodany:ok 3
-tłuszcz:ok 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilkaxtesstosteron i raz z deca
8. TRENING:silowy
9. CEL CYKLU: głównie siła i trochę masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:kilka lat
11. POZIOM BF%:n/w ale dość spory mój priorytet to siła a nie rzezba
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ani jedno ani drugie
13. STAN ZDROWIA:nadciśnienie(leczone lekami) lekko podniesione próby watrobowe
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:135kg
-martwy ciąg:200kg
-przysiad: 150

PYTANIE:
Mam teścia i clomid z firmy novo pharmacedical log ze szwajcarska flaga. Teść bez daty ważności a clomid rok po dacie. Czy znacie te firmę i czy bralibyscie pomimo daty clomid i czemu na teściu niema daty? Pozdrawiam

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Stary wiem o czym mówisz. Ja to nawet karetkę wezwałem kiedyś do siebie pobadali posprawdzali i co? Wszystko w porządku. Jestem zapisany na psychoterapię z NFZ i termin jak zwykle za miesiąc. Byłem 2 razy prywatnie ale zrezygnowałem bo uznałem że to tylko wyciąganie pieniędzy.

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
na ug daty są bite "na oko" jak było ok przechowywane bedzie działać normalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
A czy testosteron ma wpływ na uszkodzenie wątroby? Bo mam coutke podniesione próby. Tzn ALAT 70 a aspat 50. Biorę też leki od psychiatry na nerwice ale myślę że testosteron jedynie pomoże na nerwicę a nie zaszkodzi. Zresztą po co ja to pisze skoro itak już wbiłem przed chwilą pierwszego szota hehe

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Test jeśli ma jakiś wpływ to marginalny
Taki alt i asp to normalka u osób ćwiczących,poza tym te 2 wartości o niczym nie mówią wystarczy że dzień wcześniej byles na treningu
Kolejnym razem zrob cały panel wątrobowe



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-06-27 16:28:53

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Dzięki śliczne za odpowiedź. Czyli tego clomida mogę szamac po testo tak?

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Genc
A czy testosteron ma wpływ na uszkodzenie wątroby? Bo mam coutke podniesione próby. Tzn ALAT 70 a aspat 50. Biorę też leki od psychiatry na nerwice ale myślę że testosteron jedynie pomoże na nerwicę a nie zaszkodzi. Zresztą po co ja to pisze skoro itak już wbiłem przed chwilą pierwszego szota hehe


No to się możesz akurat zdziwić jeśli chodzi o nerwicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
A dlaczego?

Znalazłem taką definicje


"hipogonadyzmem – defektem, który sprawia, że jądra nie produkują testosteronu lub wytwarzają go za mało – częściej cierpią na depresję i zaburzenia lękowe. Z badań wynika też, że terapia zastępcza z użyciem testosteronu łagodzi te zaburzenia."

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja nie wiem co Ty planujesz czy HTZ czy normalny cykl, ale to jest sprawa bardzo indywidualna, jak posłuchasz lekarzy masz fajny kanał Anabolic Doc na yt, on często wspomina że na HTZ u wielu pojawiają się stany lękowe, u części też stan się poprawia , jak będzie to typowy cykl to raczej nie liczył bym że stan się poprawi i mówię to z własnego doświadczenia, może ale nie musi. U mnie saa tak spotęgowały stany lękowe że do dziś dnia nie mogę sobie z tym poradzić mimo że jestem tylko na HTZ od jakiegoś pół roku, jest lepiej, ale zeby się tego pozbyć czeka mnie długa droga, tak że miej po prostu to na uwadze bo wcale nie koniecznie może być tak kolorowo jak Ci się wydaje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
To ma być normalny cykl. Ja mam problem z hipochondria oraz przesadne zamartwianie się wszystkim a najbardziej o przyszłość syna (autyzm). Te lęki są mega mocne czasami już nie do ogarniecia. Z wszystkim jestem sam bo w babie to żadnego wsparcia niemam. Także wiem co czujesz stary.

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 672 Napisanych postów 1614 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26613
Mozesz sprobowac wejsc na cykl. Ja np. czuje czesciej lęk niz komfort psychiczny, czasami wlacza sie agresja (opanowania)
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Genc
To ma być normalny cykl. Ja mam problem z hipochondria oraz przesadne zamartwianie się wszystkim a najbardziej o przyszłość syna (autyzm). Te lęki są mega mocne czasami już nie do ogarniecia. Z wszystkim jestem sam bo w babie to żadnego wsparcia niemam. Także wiem co czujesz stary.


Możesz próbować, ale licz się z tym że stan się może pogorszyć, warto spróbować również psychoterapii. Ja miałem podobnie tylko zamartwianie się byle pierdołami głównie tym co będzie w pracy, pracę zmieniłem, zaczęło się zamartwianie o zdrowie jak zaczęły się problemy powiązane z saa ( mocne kołatania serca /przeskoki/ciśnienie/gęsta krew itd itd ), zaczęły się mocne tachykardie i tu się zaczynało błędne koło bo ciężko było mi przestać o tym myśleć jak się zaczynało coś dziać, a jak tu nie myśleć jak Ci serducho nap*****la jak poyebane, nierówne bicia, bóle w klatce jak przed zawałem, myślenie nakręcało ten stan jeszcze bardziej, zdrowie doprowadziłem do ładu, lęki niestety nadal zostały, fakt faktem jakieś 80% mniej, nie zamartwiam się tym już ale wciąż są to lęki które pojawiają się jakoś same z siebie i ciężko to kontrolować, ale pracuję nad tym i mam nadzieję że wyjdę z tego za jakiś czas, u mnie saa niestety lęki nasilały, teraz jestem na TRT i niczego więcej już nie tykam, pomyśl o psychoterapii myślę że na prawdę warto. Pozdrawiam i zdrówka życzę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cobrapharma

Następny temat

trenbolone enanthate + testosterone enanthate - potrzebuje pomocy w dawkowaniu i odbloku

WHEY premium