SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna proszę o pomoc

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
a skad miales glukuronolakton ? w jakiej cenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Z UK kupowałem coś ok. 15ł za 100g, czyli na cały rok

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
cena w sumie dobra, jak na skladnik do 'domowego' redbull'a to ok.
Ciekawe czy da rade jakos dostac to w polsce ? z tego co mi wiadomo to ciezko z tym. ew, mozna by ale duzo wieksza ilosc i nie oplaca sie taki patent. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
to że tauryna pobudza to kolejne naciągnięcie w świecie suplementów....
a działanie na układ gabergiczny powoduje zazwyczaj efekt hamujący
w red bullu nie ma przecież samej tauryny, jest kofeina, są witaminy w dawkach około 250% dfziennego zapotrzebowania, jest glukoronolakton
a ewentualne problemy ze snem moga się wiązać z blokowaniem działania serotoniny i stąd u niektórych ewentualnie problemy ze snem

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-06-22 12:20:45

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Witam! Mam pytanie co do działania Tauryny, a skoro jest tu w miarę świeży temat to nie będę zakładał nowego
Czytałem dużo o taurynie, że pobudza i działa antykatabolicznie. Ja trenuje codziennie piłkę nożną(aktualnie mam przerwę między sezonami), więc pobudzenie i działanie antykatabolicznie jest u mnie mile widziane Jednak wyczytałem w jakimś temacie o taurynie(na forum sfd) że stoswoana przed treningiem w sportach wytrzymałościowych może powodować skurcze mięśni. Czy to prawda?? czy tauryna jest odpowiednim suplementem dla piłkarza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sporty wytrzymalosciowe nie sa moja specjalnoscia
dlatego siegne do 'zrodla'
artykulu Slawka Ambroziaka - Bycza terapia
a tam czytamy

Tauryna i glutamina wprowadzają do organizmu bardzo wysokie porcje azotu, co pozostając niezwykle korzystne dla rozwoju muskulatury, może chwilowo osłabiać zdolność do wysiłków aerobowych, z uwagi na znaczne obciążenie azotem. Jeżeli więc planujecie na treningu ćwiczenia aerobowe, lub trenujecie sport z elementami wytrzymałościowymi, lepiej porcje tauryny i glutaminy przyjmować po treningu.

wiecej na stronie - https://www.sfd.pl/TAURYNA_-_Bycza_terapia.-t109592.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Właśnie ten fragment też mnie zastanawia. Pisze że "może chwilowo osłabiać zdolność do wysiłków aerobowych". Więc może ale nie musi. Jest ktoś tu kto uprawia jakieś sporty wytrzymałościowe i stosuje, bądź stosował Tauryne?? Dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
No ja biegam dystanse długie . Pobudza mnie bardzo moco :) podwajam swoje mozliwości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
hmmm chyba najlepiej będzie jak kupie trochę tego i zobacze jak na to reaguje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy olimp wyda gaba -ghb i melatonine?

Następny temat

Suplementacja cynkiem - pytanie.

WHEY premium