SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż - wielki problem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 317
Witam mam kilka pytań odnośnie tatuaża którego chcę sobie zrobić, otóż:


Chciałbym sobie zrobić w miarę duży tatuaż smoka zaczynający się od klatki piersiowej a kończący się na wysokości dłoni, i mam co do tego kilka pytań.

Gdy zrobię sobie ten tatuaż teraz i za np. miesiąc czasu zacznę ćwiczyć pełną parą to czy ten tatuaż mi się nie rozciągnie na ręce, chodzi mi o to czy on się rozciągnie aż za bardzo i zacznie być widać jego ubytki.

Pytam się o to gdyż chcę rozpocząć pełny trening, tzn z odżywkami, dietą itd. i chcę przytyć do około 120kg może więcej jak najczystszej masy mięśniowej i nie wiem jak później ten tatuaż będzie wyglądał. Wiem że dochodzą do tego rozstępy ale chcę ćwiczyć tak aby było ich jak najmniej w miejscach tatuażu lub aby nie było ich wcale :P



Jeśli ktoś jest w stanie to proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
nie rozciągnie się ,poza tym zawsze możesz zrobić poprawki
ważne jest żeby po samym "dziaraniu" zastosować odpowiednią przerwę od siłowni
do czasu dokładnego wygojenia się tatuażu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miary i wagi produktów

Następny temat

gips szynowy przy skręceniu stawu skokowego

WHEY premium