SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taniocha

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
https://www.sfd.pl/temat204122/ <<<< wg. Ciebie to jest chwalenie? Dzięki że mi pomagasz ale ja serio pytam a Ty sobie jaja robisz.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Chcesz wiedziec powaznie ok.
1. uluz diete bez niej nie masz nawet co sie zabvierac do supli i odzywek
2. kiedy bedziesz mial diete bedziesz wiedzial czego ci w niej brakuje
3. wtedy kupisz bialko lub gainera zeby uzupelnic braki w diecie

jesli nie masz diety kupywanie odzywek to mijanie sie z celem. Poczytaj posty podwieszone w roznych dzialach, nie ma sensu zabierac sie za cos o czym nie masz pojecia

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
już czytam te wszystkie posty od dwóch dni po 3-4godziny! O diecie nie ma mowy brak czasu i floty no ale mniejsza o to nie bende sie tu żalił. A sposoby żeby rosnąć bez diety muszą być, bo mam znajomych którzy nie mają diety ale jakoś rosną w siłe i mase też, co prawda nie tak jak Ci z dietą ale rosną! Dlaczego HMB odpuścić? Co w nim jest złego?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
na diete nie masz siana a na odzywki masz? ciezko jest kupic bialy ser, piers z kurczaka itp ? zapewniam ze mniej kosztuje niz odzywki a odzywki jest to zarcie w proszku. HMB jest antykatabolikiem i jest pomocny przy redukcji bo zapobiega spaleniu miesnia podczas aerobow i diety low carb

i na tym skoncze konwesracje bo nic nowego ci juz nie napisze. pzdr

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2006-02-08 15:30:46

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
za 7 zł 70% białka


to jest serwatka a nie białko serwatkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
ułuz sobie trening , diete (w diecie będzie ci czegos napewno brakowało wtedy zobaczysz co masz kupic)
ja sobie zamówiłem kreatyne vitalmaxa mono+ dekstroza gratis, carbo olimpa , i gainera megabol 737
dzisiaj wpłaciłem pieniądze
mam ułozoną diete i trening
czekam na odrzywki i zaczynam cykl

tobie radze apropo tych białek:
ja kupiłem sobie 0,5 kg białka serwatkowego ROLMLECZ i zygałem 3 razy brzuch mnie bolał cały dzień (wczoraj)
chyba nikt niechce żygac przez jakies BIAŁKO ROLMLECZ

polecam ostrowie ,gainera 737 megabola <--- są w przystępnej cenie.

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
pocztaj podwieszone posty o odżywianiu, o suplementacji;
tak jak wcześniej pisałem: kreatyna + carbo/glukoza + wpc <ale nie oxygen, firma bez adresu to tak samo jak facet bez jaj w gaciach>; nie baw się w żadne tesotsterole, tribulusy, b12 itd.; korzystaj z podstwowych schematów suplementacji a będzie dobrze.
i co najważniejsze w kulturystyce musisz być cierpliwy, tutaj nie ma efektów po 1 czy 2 tygodniach, no chyba że chcesz mocno na skroty ale to nie ten dział.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
kim ważniejsza jest jakość bo cena to inna sprawa na Allegro jest wiele "odżywek" w przystępnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
dobra nowina dla wszystkich...Biogenix obniżył ceny, 6 kg carbo ma kosztować ok. 100 zł.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
nie kim kylko KLM

napisałem w przystępnej cenie poniewaz autor napisał wyraźnie bardzo zależy mi na cenie

a wiadomo ze z cena idzie jakosc

o wiele lepsze są odrzywki olimpa i treca np mass xxl ale tutaj ju z są większe koszta

pozdrawiam :)

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały cyklik.

Następny temat

Cytrynian kreatyny, a picie wody

WHEY premium