SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tani worek, koło 100zł

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1949
Mam problem. Jakiś miesiąc temu rozlecial mi się mój stary worek. Zwykle kupuje lepszej jakości produkty, bo wiem, że starczą na dłużej i w gruncie rzeczy bardziej mi się to opłaci. Ale teraz w porfelu mam koło 100zł, treingi w klubie sie kończą, a więc nie będe miał za bardzo jak trenować w przez wakacje. Myśle o zakupie worka treningowego z niższej półki. Już od niecałych 3 lat trenuje MMA. Wakacje bardziej poświęce na regeneracje i odpoczynek, ale mam zamiar trenować przynajmniej 3 razy w tygodniu na worku + bieganie. Od września już będę miał do dyspozycji sprzęt w klubie, a w październiku, lisopadzie kupie już coś konkretnego ze skóry. Ale trez potrebuje czegoś w granicach 100-120zł. Prosze was o pomoc. Główie interesują mnie rzeczy z allegro.

PS W strych tematach linki do aukcji na allegro juz nie istnieja, więc z tamtych temetów dowiedziałem sie tylko tyle, że lepsze są droższe i ze skóry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja mam bardzo dobry worek za ok. 100 (150 cm!). Kupiłem go w Maksie w Warszawie. Nie podałeś skąd jesteś więc nie możemy ci narazie nic konkretnego doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Ja miałem taki worek za 120 z allegro i sprawował mi się całkiem nieźle. Teraz przez miesiąc nie trenowałem z powodu kontuzji. Jak jeszcze jest gdzies na allegro to zapodam link.

Edit: To jedt coś takiego http://allegro.pl/item107139656_najlepszy_worek_treningowy_na_allegro_.html

Zmieniony przez - jasiek5 w dniu 2006-06-06 13:04:37

Zmieniony przez - jasiek5 w dniu 2006-06-06 13:06:15

CHWDP - Chowaj Windows do piwnicy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1949
Worek też będzie służył do treningu kopnieć więc najlepiej jakiś dosyć długi.
Rozważam coś takiego http://********/bmsb albo http://********/bmsd
Prosze o jakieś komentarze albo propozycje.

Zmieniony przez - raperek14 w dniu 2006-06-06 16:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1398
nie trenujcie w chacie bo to weam nic nie da.Trenerzy musza patrzec i was poprawiac co robicie źle podkrecic,trzymac trzas,a wy pewnie tylko walicie ile wejdzie w ten worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Zabłysnąłeś. Po raz kolejny zresztą.

Przecież napisał, że kończą się treningi w klubie, więc chyba wie co robi ?

A ponadto to jest z czerwca. Twoja uwaga była tak wiele wnosząca do sprawy, że musiałeś odświeżać ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

historia aikido

WHEY premium