SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie tam luźne o koksie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KIFAF
Poza tym jeszcze kwestia jakiegoś punktu odniesienia; każdy z nas ćwiczy mając takie bądź inne cele ale wzorzec czerpie z sylwetek kulturystów. Teraz więc zupełnie nie wiadomo gdzie kończy się granica do której można dojść ciężką pracą a gdzie zaczyna sylwetka osiągnięta na koksie.

Layne Norton i podobni, myślę że gdzieś tutaj przebiega ta granica, chociaż widziałem na t-nation większych co to podobno na wodzie po parówkach tak urośli.

To że pro wbijają to raczej jasne, mnie natomiast ciekawi jaki procent "zwykłych ludzi z ulicy" to robi. Wiadomo, 90% zrezygnuje z siłowni w przeciągu roku, a z tej reszty jaki procent zaciska zęby i bierze się na poważnie do szlifowania planów treningowych i diety a jaki szuka czegos "na pierwszy cykl"?

Ja to w sumie nawet nie jestem jakims wrogiem SAA, jak ktos jest dorosły i ma taka potrzebę, to ok. Tylko hipokryzja w tym temacie mnie irytuje, na każdym kroku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze sterydami jak z puszczaniem baków- wszyscy to robią (bynajmniej większość) ale mało kto o tym mówi, a przecież kazdy wie że na sucho to nawet trawa nie rośnie

Zmieniony przez - Gruba173 w dniu 2011-10-31 13:23:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gruba173 - z tego co zauważyłem to z Ciebie taka kobita że drugiej takiej ze świecą szukać.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
sterydy sa nielegalne. Oni nie moga sie przyznac bo nawet jak nie problemy na zawodach z dyskwalifikacja, to moga miec problemy prawne. Co innego jak ktos normalny bierze to nikogo to nie obchodzi, ale jakby ktos slawny sie przyznal w tv czy gazecie myslisz ze by mu sie nie dobrali do dup*?

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-10-31 18:59:39

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Zane sie przyznał , że brał , ale dopiero po przejsciu na emeryture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak większość. Arnold też zaczął mówić a gdy zaczął pajacować u władzy to się wypierać i walczyć z czarnym rynkiem.

Był kiedyś o tym jakiś dokument, rozmawiali z ludźmi na golds gym każdy mówił o nim wprost - zdrajca i judasz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dokładnie, nikt z tych sławnych się nie przyzna w TV, a z tymi co ćwiczą ot tak sobie i się przyznają na osiedlowych słkach TV nie rozmawia

Gruba1736 co do tego przykładu z bąkami, to jest normalna rzecz, tak funkcjonuje organizm każdego z ludzi i zwierząt także, ale koksu nie bierze każdy kto chodzi po ziemi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sąsiad co żeś mi do nicku 6 dodał
tyczyło się ćwiczących na siłowni - no wszyscy nie,z tąd tez nawias
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2212
Gruba173
no wszyscy nie,z tąd tez nawias
te nawiasy, których nie ma? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARKOWA MOCNA ŁAWKA Z MODLITEWNIKIEM.....

Następny temat

Gainer Mass Trec XXL + białko

WHEY premium