SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYLKO DO SPECJALISTÓW!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VALKO chce byc taki jak TY!
TEACH ME MASTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Ja tez nie pije nie cpam i nie baluje tylko przykladam sie do pakowania i wkladam w to swoje serce.a nie ktorzy na koksie nie dochodza do takich wymiarow.no spoko cwicz bo na bank na sucho :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Valko- prosisz o ocene- ale nastawiles sie tlyko na dobre komenty. bo jak ktos pisze cos "przeciw" to jedziesz po nim.

jestes przykry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
f***master ma racje

mi sie twoja sylwetka nie podoba, ale jezeli ci tak to dobrze bo przeciez o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Valko-no raczej nie.Ale ja Cie widzialem pare razy na miescie wiec wiem jak wygladaszI wiem ze cwiczysz w skarabeuszu bo mowiles o manku...znasz moze HUGA??!!Bo wiem ze tam cwicza mi.szyja,kostek itd.Ale zanm ich wszystkich z widzenia jedyniepozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Duralas -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2554
KTO NIEWIERZY ZAPRASZAM PRZYJEDZ POĆWICZMY RAZEM PÓŁ ROKU ZOBACZ JAK ŻYJE JAK JEM JAK ĆWICZE JAK SIE REGENERUJE JAKICH ZASAD SIĘ TRZYMAM CZEGO SOBIE ODMAWIAM JAK NIEZARYWAM NOCY JAK NIEPIJE NIEPALE NIEĆPAM!BARDZO CHĘTNIE PODYSKUTUJE ALE TAK JAK MÓWIE SĄ LUDZIE CO WKŁADAJĄ W TOWSZYTKO KOSZTEM WYRZECZEŃ I POŚWIĘCEŃ I SĄ GAWĘDZIARZE I MILI PANOWIE SAMI SIĘ OKREŚLĆIE DO JAKIEGO GRONA NALEŻYCIE JA WAM WSZYTKIM RZYCZE POWODZENIA
PS.klimo a ja znam ciebie?

Siła i honor
mocniej szybciej

No kurde ostatni Samuraj sie znalazł
Jak bym brał koks też bym sie nie przyznał to go rozumiem

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KTO NIEWIERZY ZAPRASZAM PRZYJEDZ POĆWICZMY RAZEM PÓŁ ROKU ZOBACZ JAK ŻYJE JAK JEM JAK ĆWICZE JAK SIE REGENERUJE JAKICH ZASAD SIĘ TRZYMAM CZEGO SOBIE ODMAWIAM JAK NIEZARYWAM NOCY JAK NIEPIJE NIEPALE NIEĆPAM!

to poco przyjezdzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
rozumiem ze oferujesz noclegi w twoim domu z tego wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak wywnioskowalem, ale druga czesc posta, tez ta ktora pogrubilem wyklucza pierwsza
mieszkal bys u niego pol roku bez baletow itp?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotka do oceny

Następny temat

Ocencie

WHEY premium