SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TURNIEJ WALKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
szczera prawdaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No panowie z tym turniejem to za***isty pomysł, nic tylko go zrealizować. O przestańcie w kółko gadać że BJJ jest najlepsze bo to g..... prawda, nie wygrywa styl tyko zawodnik i nie można powiedzieć że ten jest najlepszy a inne sa do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto Mi odpowie na pytanie czemu w tak pięknym mieście jak ŁÓDZ , nie ma sekcji Bjj bo sam bym zobaczył co 'to' jest. Obecnie trenuje JUDO, a gdyby Bjj było by ciekawe to z chęcią bym się przeżucił na Bjj.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
90% postow przecietnych lamerow wyglada tak jak gadka samurajow
''jaki pistole?, nie mozna wygrac z kims tak wyszkolonym jak ja trzymajac cos w rece''
potem pada odpowiedz
''taka bron nie jest zla, gdzie mozna ja kupic i nauczyc sie obslugiwac?''
nigdy nie jaraly mnie zapasy i nie nabralem w ciagu paru dni naglej ochoty na bycie mistrzem ulicy i zapisanie sie na bjj, ale jezeli ktos nie ma o czyms pojecia to niech ****a nie ******li, bo jeszcze przyznam borucie racje i beda dopiero jaja ;>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myślicie o zwróceniu sie do tvn albo polsatu o sponsoring i pomoc w organizacji
o w ogóle to sorki panowie wiele razy dostałem w ryja ale to co oglądamy na najlepszych walkach bokserskich jak się nawzajem potykaja o nogi pozwala stwierdzić BJJ rulez, a jak nie to wszystkie podobne style z chwytaniem i pracą nóg
pooglądajcie dobre alki psów one mają kły a i to wygrywają ciałem

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
wyjdz i zaboksuj
wystarczy ligowy
z potykajacych sie polecam grzeska kielse, potem lennox lewis

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
HunterKK ja tez trenuje judo w Łodzi ......... gdzie cwiczysz?? ja na gwardii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak, panowie, idziecie dobrą drogą ;) Ogłośmy całemu światu (TVN,POLSTA,CYFRA+,itp) że chcemy się poprztykać. Zaprośmy jeszcze do tego braci Gracie i sława murowana!

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
A bracia to Gracie popatrzec, czy zeby nas oklepac? ))

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6768
Ja rowniez chetnie bym wzial udzial w takim turnieju. Co prawda do tej pory bilem sie tylko kilka (7) razy ale pojedynku jeden na jeden jeszcze nie przegralem.
A przy okazji: cwicze od 6 tyg. kulturystyke. Obecnie podnosze 10 kg wiecej niz na poczatku. Czy to duzy przyrost?

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

User

Następny temat

boks

WHEY premium