SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TSE+L-Karnityna+BCAA - Daje rade ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1608
Witam,

jestem w trakcie cyklu redukcyjnego. Od września udało mi się zgubić jakieś 12 kg z 78 na 65-67 tak więc redukcja przebiega raczej dość skutecznie. Ostatnio jednak moja waga poszła trochę w górę, ponieważ tydzień byłem poza domem, nie było możliwości trzymania diety oraz treningu (w sumie sam sobie troche odpuściłem i nawet "pofolgowałem" z ciastami itp, jak to u rodzinki ; D) Aktualnie moja waga to około 68-69 kg Wzrost 181 Wiek praktycznie 17 ;P (urodzinki w marcu), ale przejdźmy do sedna. Trochę tłuszczyku zostało jeszcze tu i ówdźie i fajnie by było się go pozbyć(głównie brzuch) ;P Do tej pory nie używałem żadnych supli, całą redukcję prowadziłem "naturalnie", natomiast teraz postanowiłem jej trochę "pomóc" głównie z ciekawości, choć nie ukrywam, że także oczywiście skuszony wizją poprawienia wyników ;)

Zaznaczam, że oczywiście staram się trzymać dietę+trening.

Troche poszperałem w temacie i wybrałem dla siebie następujący zestaw TSE+L-Karnityna+BCAA co myślicie o takim zestawieniu dla takiego człowieka jak ja ? i jakie zalecacie dawkowanie ? O ile wogóle mogę myśleć o suplach w tym wieku ; ) ?

Z góry dzięki za pomoc ; )

Pozdrawiam,

Andrzej

Byle do celu ;P !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1608
Podbijam i liczę na odp. ;p

Byle do celu ;P !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Jeżeli już nie jesteś w stanie zejść na diecie więcej wrzuć na początek Thermo Speed lub Thermo Stim albo inny lajtowy spalacz, do tego BCAA jak najbardziej okołotreningowo, moim zdaniem L-karnityna zbędna.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1608
Dzięki wielkie ; ) Hmmm...właśnie tez miałem małe wątpliwości co do działania tej L-Karnityny, po tym jak trochę o niej poczytałem.

Okej to jeszcze raz dziękówa i sorry za może denerwujące dla niektórych podbicie tematu ; P

Byle do celu ;P !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Czemu zbędna? Jest bardzo przydatna, aby kręcić dłuższe areoby, robić cięższe treningi. Sprawdzone osobiście.

3 g na 1,5 h przed treningiem i gitara

cenowo wychodzi bardzo dobrze

l-karnityna 600 - 5 kaps - 3 g

tylko nie traktować tego jako spalacz, tylko pomoc do cięższej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1608
Kurde...to teraz nie wiem ;p

A jakbyś miał wybierać chrom czy L-Karnityna ? w co lepiej zainwestować ?

Byle do celu ;P !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
zdecydowanie l-karnityna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1608
A można prosić o jakieś uzasadnienie ;p?

Byle do celu ;P !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Karnityna dowozi kwasy tłuszczowe do mitochondrium, podobno zwiększa wytrzymałość, osobiście w to nie wierzę-ale warto sprawdzić na sobie.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
to sprawdź i zaobaczysz jak nie wierzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ja sprawdziłem-nie odczułem nic, nie pisałem o sobie.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODY ZA AKTYWNOŚĆ

Następny temat

BIalkiem popic kreatyne zaraz po treningu?

WHEY premium