SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENINGI NA MASE SPECJALNOŚĆ

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 204
jak ktoś nie ma tyle wytrwaości to trudno a ten trening przerobiłem na podstawie treningu lee

jestem boss

jestem boss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulgo: Nie chodzi o wytrwałość. tego programu używa lee priest koleś z kartą zawodowca.On ma dostep do przysłowiowej "tony" odżywek. u niego regeneracja przebiega 3* szybciej niż u "normalnego zjadacza chleba" czyli u przecietnmego polaka, który wydaje na suplementy ok 300 zł. na miesiąc.
Conner: O ile słyszałem Piotrek Głuchowski po dyskwalifikacji namistrzostwach świata, chciał się ubiegać o kartę zawodowca, jednak z dwa miesiące temu znów słyszałem, że jednak bedzie startował w zawodach w Polsce i nici z zawodostwa.
****master: Zły strzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a czemu ? zdobył kilka standów na podium v-ce mistrza swiata itp. + bierze udział w reklamach olimpa czy czegos tam. ma swoja siłkę ...

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
.:Polish TIGER died - all thanks to fu.ckin' judges:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master chodzi o Głuchowskiego czy Karpińskiego?



Zmieniony przez - dawcio2003 w dniu 2003-10-22 07:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
karpia
vce mistrz:
europy baku 2001 i mińsk 2002
europy w parach 2002
i zdobywaca mlo classoc 4 kontynentów 3x vce istrz polski itp

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
.:Polish TIGER died - all thanks to fu.ckin' judges:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W poprzedniej wypowiedzi pisałeś że vice mistrzostwo świata, a żeby być utzrzymywanym przez weiderów trzeba zostać mistrzem świta. Dopiero potem możesz startować na :nocy czempionów, arnold classic i olympii zgarniać nagrody z tych konkursów + stała twoja pensja ze to że ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale ma akse z silki i z reklam..a na silke ma chetnych z racji tego ze jest znany

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
.:Polish TIGER died - all thanks to fu.ckin' judges:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co niezmienia faktu, że i tak nie ma karty zawodowca i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no i ... juz nie wymyslaj bo obaliłem twoja teorie

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
.:Polish TIGER died - all thanks to fu.ckin' judges:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czego mam nie wymyslać. Nie jest kulturysta zawodowym koniec kropka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszenie obwodu ramion

Następny temat

nie dochodzi reka

WHEY premium