SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERM LINE S - NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Jak pijesz kawę, to nawet po zwykłym TL nie spodziewałbym się pobudzenia.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-03-29 10:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Tak myslisz? Piję co prawda rozpuszczalną z 1,5 łyżeczka (2-3 dziennie). Ciągle myślę o jakimś spalaczu, ale boję się pobudzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Hm, ale czemu się go boisz? :P Większość osób (jeśli nie wszystkie), które regularnie dostarczają organizmowi kofeinę (najczęście pijąc właśnie kawę), "uodparniają" się na jej działanie w wymiarze psychotycznym. Niemniej TLS to dobry wybór, który na pewno wspomaga Cię w walce z tkanką tłuszczową. Jeśli jednak chcesz sięgnąć po coś mocniejszego, wybierz ThermLineForte lub ThermoStim i ewentualnie zacznij od zmniejszonej dawki.
Z tego, co pamiętam z innego wątku, dietę i trening masz, więc powinno być dobrze ;)

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-03-29 12:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Może rzeczywiście jak skończę TL S spróbuję coś mocniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Moja dawka to 6 kapsułek dziennie, jeśli chodzi o hamowanie głodu dobra sprawa, stosując od tygodnia, niekiedy nie mam nawet ochoty na kolację czy śniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
TLS biore rano 2 kapsy i 2 na noc razem z Chela MZB
i po 10 min spie jak dziecko

u mnie stosowanie TLS - prozdrowotne !
dieta leniwca - z PB1 i PB2 - w wersji mega leniwej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
panb ale nie wystepuje u Ciebie oslabienie itp.? Ogolnie to thermo speed mnie nie pobudzal jakos specjalnie ale tutaj ciekaw jestem dzialania sinetrolu... bo pijac regularnie 2-3 kawy dziennie nie czuje "dopalacza"

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Osłabienie nie występuje gdyż staram się nie głodzić, natomiast jeśli chodzi o pobudzenie to nie odczuwam niczego takiego z wiadomych względów (2 kapsy to tylko 13,5 mg kofeiny), ale mi to nie przeszkadza, przed treningiem mocna kawka i do przodu.
Pytasz o sinetrol, wiem tyle co napisano na 1 i 2 stronie tegoż tematu, jak zakończę suplementację tym nowym specyfikiem napiszę swoje osobiste wrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Ja wogóle nie czuję działania TL S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A konkretnie, czego nie czujesz, co poczuć byś chciała?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka problem

Następny temat

KONKURS "BCAA Xplode x 4"

WHEY premium