SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - XP+XPe czyli powrót do ludzi by Lied

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Więc powoli kończy się dzisiejszy dzień ;) Jeśli chodzi o założenia diety to dziś wszystko ok ;]

Śniadanie: Ciemne pieczywo + jajecznica z 5 jajek
Po treningu: Ryż100g + Kurczak + Gotowana marchewka ;)
W pracy: Gainer z mlekiem (zobaczyłem ze mam resztki więc chcę skończyć)
W pracy II: Ryż 100g + Kurczak + Oliwa 25ml + Gotowana marchewka ;)
Przed chwilą: Ryż 75g + Tuńczyk 100g + Oliwa 20ml + Jakaś tam surówka

Zara walnę foty szamy ;) (nie apetyczne zazwyczaj:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718


Śniadanie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718


A to przed chwilą Ryż z Tuńczykiem ;)

Ogólnie żyje nadzieją, że już jutro otrzymam suple ;) no góra pojutrze ;] Wtedy od razu walnę fotkę wszystkiego i będę powoli mówił jak działa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
No więc dzisiaj szama jak zawsze utrzymana w stu procentach no nie licząc posiłku przed snem bo jeszcze spać nie idę ;)

I: Grahamki + Twaróg + Oliwa z oliwek
II: Ryż + kurczak + oliwa + surówka
III: Gainer z mlekiem (ostatnią porcję miałem to co sobie będę załował)
IV: Ryż + kurczak + oliwa + marchewka gotowana
V: Ryż (tylko 50g dzisiaj bo gainera dużo wszamałem a już pózno pozatym) + tuńczyk + oliwa + surówka

No i przed snem pewnie pójdzie chudy twaróg z oliwą ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Środa czyli plecy, biceps ;)

Martwy ciąg - 70x12, 80x10, 80x10, 90x6 (tutaj już niestety dłonie mnie rwały strasznie bo jakieś odciski mi się porobiły) ogólnie trochę siły wróciło bo ostatnio po 10 powtórzeń robiłem na 75 (+5kg)

Podciąganie
- ogólnie 3 serie... po 10 tyle, że :D na początku jakieś powtórzenia sam, a potem z pomocą kolegi ;)

Ściąganie drążka zza kark - 3 serie na 6-tce, a ostatnio było na 5 ;] (+1)

Wiosłowanie sztangą - 40x10, 45x10, 50x10, 50x10 - pozytywnie i to bardzo ostatnio z 45x10 się męczyłem ;] a dzisiaj luźniej było z 50-tka ;] (+5kg)

Podnoszenie hantli w opadzie - 11x10, 11x10, 11x10 tutaj nie kombinowałem z ciężarem ;]

Sztrugsy hantlami - 25x15, 32,5x10, 32,5x10 tutaj ciężko mówić mi ponieważ do tego ćwiczenia raz robię dużo powtórzeń małym ciężarem, raz na sztandze, raz jakoś inaczej więc trudno stwierdzić ;]

No i tu zadzwonił telefon i miałem tylko z 15 minut;]

Uginanie ramion łamana
- 37x8, 37x6 - ogólnie na biceps w tym ćwiczeniu byłem zawsze jakiś znośny, ale troszkę za dużo tego było po przerwie od ćwiczeń, ale że kolega robił to już nie miałem czasu ciężaru zmieniać

Uginanie ramion leżąc na ławce skosnej - 8x8, 8x8, 8x8 tutaj zawsze stawiam na techniki i powoli, fajne ćwiczenie bo najpierw idzie lekko a potem nagle blokada nie wiadomo skąd ;d

Ogólnie trening udany gdybym tylko mógł ten biceps spokojnie zrobić ;) Zaraz wrzucę fotkę jakąś;]

A i jeszcze suple niestety dojdą pojutrze lub w poniedziałek bo pani do mnie dzwoniła, bo pewna firma nawaliła i towaru nie dowiozła :D Najwyżej zacznę na Storm'ie bo jeszcze mam z 5-6 porcji jak do piątku nie będzie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718


Takie moje niby plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
CZWARTEK - Przód nóg, Barki, Łydki

Przysiady ze sztangą - 40x10, 50x10, 60x10, 65x10, 70x8 - w sumie to i pewnie bym na tej 70 pociągnął 10, ale akurat byłem sam na siłowni a nie chciałem z tym usiąść bo już nogi ciężkie były ale i tak w serii 10powt (+5kg)

Prostowanie nóg na wyciągu - na spokojnie na 3-ojce jak zawsze;]

Wyciskanie sztangi stojąc - 30x10, 35x8, 35x8 ogólnie ciężar mały bo nie używam nóg w tym ćwiczeniu jak w żołnierskim, ogólnie siły było więcej niż ostatnio myślę, że next trening już 35x10

Wyciskanie sztangi zza karku - 30x10, 35x10, 35x10 - pierwszy raz to ćwiczenie robiłem po przerwie;]

Unoszenie hantli bokiem - 4x10powtx8kg tutaj technika ponoć najważniejsza ;]

Unoszenie hantli w opadzie - 3x10powtx8k tutaj też się raczej skupiam na ciężarze ale w sumie będzie trzeba coś dorzucić niedługo

Unoszenie sztangi do brody na wyciągu - luźno 3x10 na 4;]

Potem było sporo rozciągania ;]

Superserie:

Łydki na maszynie (3x 60kg x MAX) + Uginanie ramion nachwytem (3x 25kg x 10)

I na koniec trochę brzucha ;]

------------------------------

Co do supli mam nadzieję że dojdą jutro bo coś tam nie mieli się okazało i mieli dziś wysłać ale troszkę już mnie to irytuję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Troszkę nie pisałem bo ogólnie studia były czyli mało czasu ;) Dieta trzymana cały czas, nie licząc jednego występu z Lion King Size bo nie zdążyłem zrobić sobie kanapek do pracy;) a tak nie mam sobie nic do zarzucenia ;) Od piątku biorę 1x STORM, a od poniedziałku jadę z tym co napisałem, jutro mam już odebrać (wreszcie). Fotki będą jutro ;] OGIEŃ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718


Więc obiecane foty supli ;) Na pierwszy front: Bialko Biogenixa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL Monster Stack Kit

Następny temat

Pierwsze suplementy-prosze o porady

WHEY premium