SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Vitalmax(Massacja) by Lypnik pods.str.27

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
sporo na barki wypierdzielasz .. albo ja malo ;P

powodzenia w cyklu , napewno efekty beda widoczne
podro

Zmieniony przez - Marc89 w dniu 2006-11-23 21:05:40

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no tez to zauwazylem ;) ze cos sporo na barki w porownaniu z bicepsem ;) ale niewazne jesli naprawde tyle to ladnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542


Tu mamy fotke z wyciskania zza karku  ciężar 55kg (talerze + sztanga bez tych badziewek z suwnicy)

Teraz Fotki: po skończeniu uginania sztangi leżąć, lekka pompa







i ostatnie zdjęcie posiłek potreningowy 100g ryżu z joguretem




Zmieniony przez - Lypnik w dniu 2006-11-23 21:46:16

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Smaczne, ale gdzie białko?

BTW raczej pracowałbym na zwykłej sztandze, a nie na maszynie przy takim stażu i, przede wszystkim, takiej masie. Wtedy raczej z 55kg w serii raczej nie dałbyś sobie rady.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
proponowalbym jak saib, robic na wolnych ciezarach takie cwiczenia.
Ale nie 55tką, bo napewno bys nie dal rady )

Biceps wyglada na więcej niz 32,5, dobrze zmierzyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
Witam, cały dzień spędziłem w domu z racji wagarów , tak więc posiłki były dobrze przygotowane i o odpowiednich porach

rano zjadłem omlet z przepisu Saiba, mmm dobry muszę go cześciej robić, nastepnie kolo godz 10 50g gainera i przed 12, 100g ryżu+jogurt, kolo godz. 14 poszły na ruszt kanapeczki z szynką pomidorem oraz 50g gainera, przed godz. 16 zjadłem porcję mono, a teraz jem obiad 100g ryżu oraz 150g mięsa wieprzowego z sosem, (fotke dam wieczorem teraz nei mam kabla do aparatu).

Wieczorem jade do brata także kolację oraz porcję białka zabieram ze sobą,

ps. SAIB - myślałem wczzoraj właśnie nad tym, aby suwniće zmienić nawolną sztangę i od przyszłego tygodnia tak zrobię zobaczymy jakie beda tego efekty
kamsonik11 - biceps dobrze zmierzyłem, może zdaje się większy tylko dlatego, że jestem niski,

Zmieniony przez - Lypnik w dniu 2006-11-24 16:36:09

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Heheh, ja wolne dni lubię właśnie z racji tego, że mogę jeść posiłki dokładnie o godzinach, jakie sobie zaplanuje.
Minusem jest to, że za długo śpię i czasami przez to nie wyrabiam.

Mój omlet robi karierę, z tego co widzę hrhrhr. Cieszę się, że smakuje.

Łapa wydaje się rzeczywiście większa, właśnie z powodu wzrostu. Przy Twoim wzroście 35-36 cm będzie już wyglądać imo bardzo dobrze.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
35-36 bedzie wygladac dobrze , ale 40 za***iscie ;P

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
No dni wolne to ejst to co najbardziej lubię, jutro sobota więc sobie trochę dłużej pośpię, ale i dzień treningowy

No przy moim wzroście te 35-36cm już będzie fajnie wyglądać, zobaczymy ile da sie wycisnąc z cyklu i ile przybędzie w łapce, dopiero mamy początek
pzdr.

Jestem obcy
Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

,,SUPLEMENT ,,według waS numer 1......

Następny temat

Vitrix firmy Nutrex Research

WHEY premium