SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY - ''masa za wszelką cenę by stuniel'' pods. str. 11

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
Czesc
2 lata mimo przerw to sporo czasu, probowales juz moze cykl z regresja obciazenia? Bo malo jest testow jesli w ogole jakies sa ta metoda a ponoc daja swietne rezultaty ;)

powodzenia ;)

Silnym jest ten, kto zwycięża innych. Wielkim jest ten, kto przezwycięża samego siebie.

— Lao Tse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
SBL_pl: kurde, taką kratą bym nie pogardził hehe a skośnych nie chce jechać na masie, bo poszerzają w talii.. tak słyszałem

Pep.e: no właśnie coś takiego jak narazie robiłem 10 i 8 serii wznosów nog i 10-8 brzuszków

koles08: kurde, a mogę po treningu dołożyć do mono ostrowię z carbo? jak tak to w tym samym momencie? haha no w sumie dextro nie planowałem brać, szkodzi zębom podobno

lama57: a na czym ona polega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
serie wygladaja tak 4-6-8-10, poza tym nadgarstkow sie tak nie cwiczy,powinny byc serie po conajmniej 25 powtorzen a na barki sprawdza sie cos pomiedzy 15-20 powtorzen na mase ;)

Silnym jest ten, kto zwycięża innych. Wielkim jest ten, kto przezwycięża samego siebie.

— Lao Tse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
powodzenia sam będę wybieral cos z takiego zestawu wiec zobacze jak Ci pojdzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
lama57: a jak się dostosowuje ciężar do tego? zwiększa, zmniejsza czy zostawia taki sam? te 4 powtórzenia powinny być na luzie a im coraz wyżej tym ciężej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
odwracasz ciezary czyli zaczynasz od najciezszych zeby wykonac max 4 powtorzenia i stopniowo odejmujesz az do 10 powtorzen, skoro nigdy tego nie probowales to zupelnie nowy bodziec dla miesni po 2 latach cwiczen moze naprawde przyniesc swietne efekty ;)

poza tym od tego sa testy zeby testowac, najlepiej nowe rzeczy ;)

Zmieniony przez - lama57 w dniu 2009-10-15 21:37:24

Silnym jest ten, kto zwycięża innych. Wielkim jest ten, kto przezwycięża samego siebie.

— Lao Tse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6429
stuniel zwiekszenie obwodu tali na masie jest prawie nieuniknione
a poza tym jest cos takiego jak redukcja,którą zrobisz sobie jak znów słonko wyjdzie rób zresztą jak chcesz
pzdr.

nie chcę soga, kilknij na pajacyka: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
lama57: hmmm brzmi ciekawie. Jednak spróbuję tego w następnym cyklu, jakoś na razie jestem zadowolony z tego planu. Ale dzięki za pomysł, skorzystam

SBL_pl: no niby tak, ale nawet po redukcji boczne mogą odstawać, przez co będą sprawiały wrażenie szerokiej talii.. będę robił jak na razie wznosy i brzuszki, najwyżej dodam coś na skosy jak się pojawi krata hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Witam
Do diety koniecznie dodaj warzywa, produkty mleczne zawierajace wapn (jogurty, kefity). Zadbaj o odpowiednie proporcje kwasow tluszczowych. Przed snem zjedz sam ser - ewentualnie z warzywami.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2009-10-15 22:56:18

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
Mateo 1983: A czemu nie mogę orzechów przed snem ? no maja faktycznie trochę węgli, ale chyba nie aż tak dużo ?
A co do tłuszczów, to co proponujesz oprócz oliwy, żeby jakoś wyrównać proporcje ?
( warzyw nie cierpię co one dają, czego vita-min nie daje ? hehe )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na kreatynie. Prosze o pomoc.

Następny temat

Mutant mass

WHEY premium