SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOSTERON PROPIONAT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
mmarcin999 wbijasz powoli igla 40mm?? mnie krotsza igla tez bolalo a 40mm w poslad dobrze wykopnany shot i bol znikomy.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5740
Balkana brałem i pysznie smakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporo osób tak miało z tymi środkami balkana... pozostaje się przyzwyczic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
tak mocny, wbijam 40 ,pierwszy poszedl w udo i masakra, dwa nastepne w posladki troche mniej bolą ale i tak bardzo przeszkadza ten ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Mocniak jak tam forma po PIMP-ie znaczy PMP robiłes relacje i jakos chyba Zabanowali Ci ass cnie? Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przesadził z masa i dostał bana załamał sie i schudł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
.... ale pozniej sie otrząsnał i doyebał masy w h00j i został SUpeRmeNem! )

hheeh ciekaw jestem czy odrobił wszystko czy nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Odrobilem wszystko prawie ale 3 tygodnie grypy takiej ze szok. Nawet PCT nie robilem. kanapka z konserwa e2d. dopiero od paru dni zaczynam jesc normalne posilki. Zero silki. Kont mialem kilka bo banowali. Teraz tez chcialem jakas relacje zrobic ale nie wiem czy jest sens. Nie chce mi sie kolejnych kont zakladac wiec bede wrzucal co4tyg jakies foto do tchp. tym razem chcialem zrobic mega cykl na kilka srodkow kilku firm.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
marcin no ja w uda to wszystko ostro czuje. bilem gleboko tymi 40mm w posladki to naprawde nie bolalo nie wiadomo jak. ciekawe czemu bolacy ten balcan.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Jeżeli to jestes Ty co zakladales temat z relacja PMP to stary odj.... kawał dobrej roboty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl: omka+antek+boldon

Następny temat

dobre fora o dopingu us,uk

WHEY premium