SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Powrót do formy i dobicie do 90kg by Darioman7-pods.str.29!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Wypiska WTOREK 16.11.2010r


*****************************************************************
DIETA

1.Placki owsiane z orzechami (płatki 100g+1 jajco+cynamon+łyżka miodu)+gainer 100g

2.Omlet z 3 jaj ze szpinakiem i piersią z kurczaka

3.100g ryżu + tilapia gotowana na parze + duszone pomidory z ziołami i czosnkiem (naprawdę za***iste danie, polecam gorąco !!! Jakby ktoś chciał przepis, pisac zamieszcze w teście )





4.Omlet z 3 jaj ze szpinakiem i piersią z kurczaka + 100g gainera

W planach

5.To co w 3

6.Ser biały + warzywa + 2 tosty razowe


TRENING

off

*****************************************************************
SUPLE

CreaCola rano na czczo i do posiłku nr 3

Vita min multiple sport po śniadaniu

Biosterol po śniadaniu

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2010-11-16 16:27:03

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak ten biosterol?
czujesz cos?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
czy ja wiem- ciężko ocenic. Lece teraz już 2 paczke, wydaje mi się, że większe libido, byc może też więcej sił na treningu (wnioskuje z tego, że zawsze brałem z posiłkiem przed treningowym i bardzo dobrze się cwiczyło a wczoraj wziąłem rano a trening był dopiero o 17 i trening wyszedł kiepsko, ale to jak pisałem też napewno w dużej mierze zależało od pory treningu i tego, że byłem od razu po zajęciach, maksymalnie zniszczony psychicznie)

Drogi nie jest, wziąłem na próbe, generalnie w najbliższym czasie raczej już nie kupie ani tego ani nic na poziom testa bo narazie nie czuje takich środków, bede inwestował bardziej w aminy- po tym tescie planuje na stałe włączyc do suplementacji eaa activlab + carbo po treningu (do chwili aż na redukcje przejde, później carbo wywale prawdopodobnie )

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2010-11-16 17:12:14

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie pij samego carbo
wrzucaj carbo + aminki/ew. carbo + whey
nigdy samo!

akurat na redukcji - ale po treningu! - carbo w rozsadnych ilosciach nie jest zlym rozwiazaniem
akurat w tym momencie (po cardfio/po treningu silowym) musi byc

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
wiem, miałem na myśli że eaa+ carbo po treningu

Co do redukcji to to jeszcze odległa przyszłośc (w marcu myśle, żeby zacząc bo chce cie do żyły wyciąc, ale to jak narazie plany tylko, pewnie się jeszcze z 3 razy pozmienia... )ale w takim razie zostawie carbo+aminy, ew wywale carbo pod koniec

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....jeszcze zalezy od tego jaka diete bedziesz 'uprawial'
ckd/anabolic/metabolic diet ciezko - bo max. spozycie to 20-30g ww/dzien

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Co do tego, na jaką diete wejde, to bedzie zależało co doradzą mi bardziej doświadczeni forumowicze np ty Chciałbym na czas redu założyc bloga i tam co jakiś czas wklejac foty, z nadzieją, że ktoś bardziej doświadczony będzie mi pomagał i mnie "prowadził"

Btw- odkąd zmieniłem diete wg zaleceń akopa (30% węgli do śniadanie 30% po treningu)czuje że bebzon mi rośnie dałem dupy, że zamówiłem 2 gainery zamiast 1 + 2 isoplexy tak mi się wydaje ale zrobiłem tak, bo z wyliczeń mi wychodziło, że tyle będzie potrzeba. Jednak wole diety w których węgle bardziej równomiernie są rozłożone... wiadomo, że im bliżej snu tym mniej,ale teraz wydaje mi się, że za dużo węgli jest, szczególne rano

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co poradzisz - to co dziala na Akopa nie bedzie dzialac na 99% pozostalych ludzi

czytalem kiedy art jego o typach metabolicznych i moze na niego taki sposob ukladania menu dziala ale na wiekszosc ludzi z powolnym metabolizmem NIE

widze po sobie,wegli mam w granicach 4g/kgmc i daje rade
niewyobrazam sobie - z reszta wiem jak sie czuje gdy te wegle sa wyzsze

wiesz-ktos Ci moze dac wskazowki,ale jesli nie sledzi Twojego postepu lub regresu - te wskazowki nie wiele moga pomoc czasami
najlpeiej samemu wyciagac wnioski i uczysz sie na swoich bledach

tez kiedy myslalelem ze nie dam rady fukcjonowac bez wegli
byl czas ze nie jadlem wogole (bo 60g na dzien to jak nic) i dawalem rade
byly sily
byla energia
wiadomo ze nie tak samo jak na masowce ale dawalem rade

teraz tez - ograniczam stosowanie wegli tylko do okresu okolotreningowego
w DNT staram sie wogole nie dawac,ale jeslu wpadnie 1posilek to nic sie nie stanie
jesli nie - to tez ok
i jakos rosne ciagle

w DT np. wegle tylko przed + po
po moze byc cukier
daje teraz jakies 120g zaraz po treningu - z czego 50% to cukier i specjalnie nie podlewa
inaczej milo miejsce kiedys

ale kiedys szly wegke rano,szly wegle na kolacje

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Muszę na dniach dokupic białko...w czwartek siano będzie probably i kupuje NitroTech Hardcore teraz za***ista promocja jest na nie w jednym ze sklepów szkoda tylko, że kolejny wydatek. No ale cóż.Inaczej zaleje mnie już całkiem chyba. Poza tym dobrze miec białko w prochu nawet na "czarną godzinę", w razie problemów z jakimś posiłkiem. Solar, ty bierzesz NitroTecha co nie??dobre?

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2010-11-16 21:59:03

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mam dwa - banan nawet dobre
ciastka z kremem smierdza - ale z owsianymi ujda
mialem czeko - dobre

w jakim sklepie?

wrzuc linka - wywale posta

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki w moim wieku.

Następny temat

Jakie wybrac NO

WHEY premium