SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMATY PRAC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ekipa/Banan udzielajcie się w dziale - jeśli będziecie mieli szanse załapać się do pierwszej piątki nagradzanych - dostaniecie artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
"jednak bez napisania artykulu raczej wygrac nie masz szans " - jak nie mam jak mam Przecież gdyby było , tak jak piszesz...to co miesiąc wygrywałyby te same osoby 5osób, które wygrało - dostało artykuł - i mieliby znowu wygrać, ponieważ "bez napisania artykulu raczej wygrac nie masz szans" hehe
Dobry pomysł z tą aktywność, rzadko kiedy przebywałem w tym dziale...ale po przeczytaniu kilku tematów, już widzę różnicę w odpowiedziach - są one jasne ,rzeczowe i na temat i więc nie pozostaje nic jak tylko sie zacząć udzielac.

powodzonka wszystkim życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
zle zinterpretowales moje slowa banan

osob ktore sa aktywne przez caly miesiac dostaja losowo wybrany artykul do opracowania- jesli jednak ktos nie dostarczy artykulu na czas na wygrana (znalezienie sie w nagradzanej 5 ) szans raczej nie ma

zeby dostac artykul najpierw trzeba byc aktywnym a nie wygrac

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2005-02-08 10:09:26

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
tak więc juz czekma na artykuł dla mnie :Pzobaczycie następny post tematy prac i jeden temat dla mnie :D:D

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
PIg killer - no i teraz już wszystko jest jasne do końca... W takim razie , gdyby ktoryś z was nie oddał artykułu do 10-tego lutego (chyba taki był termin ) to co wtedy??
Poprostu nie ma szans na nagrodę, i zestawik przepada rozumiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dokladnie- wtedy na wygrana szans raczej nie masz

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
mam takie pytanie , czy dało rade by przedłużyć czas pisania pracy o dwa dni ew o dzień?
Pytam dlatego , że bende miał przeporadzane prace konserwacyjne na linie i nie bęnde mieć dostępu do internetu.

I jezeli reszta chłopaków by sie zgodziła dało by rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ok - my wyrażamy zgodę za przesunięcie o 2 dni - tj. do 12.02.
Warunkiem jest jednak aby wszyscy, którzy dostali tematy zgodzili się na taki gest.
Przesunięcie terminu oddawania dotyczyć będzie wszystkich zainteresowanych.

Proszę potwierdzić lub zaprzeczyć w tym poście prośbę Szoho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja takze bylbym jak najbardziej za
sesja w toku i jak jestem na kompie to od razu wskakuje na chwilke na sfd ale zeby porzadnie do pracy sie przylozyc az tak duzo czasu nie mam wiec te 2 dni byly by dla mnie wielka dogodnoscia

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
Zgadzam się oczywiście jest mi to na ręke temat rzeka .. a czasu mało ale damy rade


Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREATINE MEGA CAPS-Nowość!

Następny temat

CREAfusion

WHEY premium