SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan przed rozpoczeciem prac

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Witam, w koncu udalo mi sie skompletowac kilka gratów, sprawa wyglada tak, ze do tej pory średnio systematycznie pompki i brzuszki, czasami hantle. Zalezy mi na rzezbie, juz przez "nature" jestem w miare zbudowany. Mam kilka pytan:

moge cwiczyc co drugi dzien? tj. pn -sr-pt-nd-wt-cz-sob itd...?
po jakim czasie moge zaczac rozgladac sie za odzywkami?
czy cwiczenia ok godz 20 to bardzo zly pomysl?
jestem mocno poczatkujacy wiec za cholere nie moge sobie dopasowac zadnego treningu, ale ciagle jestem w trakcie czytania

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 73

Wzrost: 169

Cel treningowy: Rzeźba

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: łyżwiarstwo

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka + modlitewnik; stojaki wolnostojace; hantle x2 ; sztanga 180cm ; ok 100kg obciazenia

Dieta: w powijakach

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: na razie nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
moge cwiczyc co drugi dzien? tj. pn -sr-pt-nd-wt-cz-sob itd...? Lepiej normalnie 3 razy w tyg: pon-sr-pt, bez kombinowania
po jakim czasie moge zaczac rozgladac sie za odzywkami? Teoretycznie białko możesz już teraz brać do uzupełnienia braków w diecie, ale co do innych odżywek to jeszcze troche na pewno. Ja zawsze stawiam granice pół roku, chociaż to zależy od poziomu wytrenowania itd
czy cwiczenia ok godz 20 to bardzo zly pomysl? Nie :p Może być i 20
jestem mocno poczatkujacy wiec za cholere nie moge sobie dopasowac zadnego treningu, ale ciagle jestem w trakcie czytania Trening dla ciebie - FBW

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

GTrening na gestość miesni a na rzezbe

WHEY premium