SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TATUAZ

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Siema,chcialem sobie zrobic tatuaz na reku ale trenuje na silowni czy jak zrobie go to bede musial miec przerwe od cwiczen??jesli tak to ile??

C'est la vie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tatuaż na klatce piersiowej i uważam że to bardzo fajne miejsce bo zawsze bede mógł na niego patrzeć. nie przeszkadza mi on w życiu codziennym ani na siłowni, fakt że musiałem na jakiś czas przerwać trening (na czas jego wygojenia), ale teraz normalnie mogę cwiczyć i jeszcze nikt mi nic nie powiedzial ani nie zrobił z racji że mam tatuaż w takim miejscu i mam 19 lat a na siłowni nawet spotykam się z reakcją szacunku że nie wstydzę się i nie boje pokazać wytatuowaną klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
ja sobie zrobilem we wtorek na plecach a plecy normalnie robilem juz w czwartek i bylo okej tylko tyle ze mniejszymic iezaremi po wiecej powtorzen i w jakim miejscu chesz go robic ?

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
1, max 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
bark i lapa

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
KORZYSTAJAC Z TEMATU ZADAM PYTANIE...

Zrobia mi dziare w studiu w wieku 16 lat oczywiscie za zgoda rodzicow :?:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zrobią, jak przyjdziesz z rodzicami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Rozumie , a jakie sa przeciwskazanie robienia tatuazu w tym wieku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zdrowotne zadne, chyba ze choroby skóry albo wrazliwosc na barwnik. Poza tym ze mozesz sie narazic na plazy na zaczepki kretynów albo jak zrobisz w widocznym miejscu to będą sie czepiac. Niestety polska to taki kraj ze jak masz tatuaz to kazdy cie utożsamia z kryminalem a z racji 16 lat i pewnie młodego wyglądu znajdą sie cwaniaczki ktorzy będą chcieli cie testować. Przerabialem to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 621
Zastanówcie sie 5 razy i nas sensem i nad miejscem i nad wzorem. Ja robilam w wieku 18 lat, trwaklo 30 min, radości pó roku, a potem odwidziao sie i 4 lata walki z tym, az trzeba było wyciąć skórę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
aranka to co takiego strasznego sobie zrobiłaś?

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 621
Nie po to usuwałam, by teraz się tym chwalić :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Starość nie radość

Następny temat

DAS cosmetics, 15, balsam do opalania

WHEY premium