SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TATUAZ

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
podziel sie z nami

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
a co myslicie o dziarze w tym miejscu, co ma ta panna u faceta? czy to nie jest miejsce zarezerwowane bardziej dla panien? :) ...jak sadzicie? bo mi sie na max podoba z brzucha na plecy.
http://www.oldschool.pl/tattoo/galerie1/tribale/ania1.jpg
http://www.oldschool.pl/tattoo/galerie1/tribale/ania2.jpg
http://www.oldschool.pl/tattoo/galerie1/tribale/ania3.jpg
...oczywiscie bardziej męski wzór. Chodzi o miejsce :)

cheers.

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wg mnie nie ma "babskich miejsc na tatuaż" i "bardziej męskich miejsc na tatuaż". Wszystko zalezy od wzoru uwazam, a nie od miejsca, jak sobie wytatuujesz różowego motylka (gdziekolwiek by on nie był) to będzie troche no... babskie. Ale jak wytatuujesz sobie jakiegos tygrysa (lub cos w tym stylu) to czy on bedzie na tyłku, klacie czy brzuchu to "męskości" uważam mu nie ujmie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
dzięki Pani bardzo za wypowiedź. soGy.

Tak myślałem... ale nie do końca, wiesz :) ...chciałem się upewnieć. W sobtokę idę do salonu po jakieś info na temat. Od 2 lat szukam miejsca i dzisaj tak trafilem ;)...wzró a spoko pani ze zdjęcia, troche zmodyfikuje i będzie git.

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie no ja wyrocznią nie jestem ale naprawde wg mnie to zalezy od wzoru, nie od miejsca

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dokladnie, miejsce to jak komu pasuje jak juz bedziesz mial to czekamy na fotki

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Miejsce spoko.Dość ciekawie to wygląda,ale zwróć też uwagę na to czy nie będziesz miał w przyszłości problemów z brzuszkiem chodzi mi to czy nie przytyjesz w przyszłości bo wtedy tatuaż nie będze tak ładnie wyglądał już.
Tak mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
hehe, raczej nie przytyje, sataram sie o to dbać =) ...jasne, wrzuce foty jak coś :) do połowy marca chciałbym już gotowe :) ...ale najpierw sie dowiem ile to będzie kosztować :]

pozdrawiam.

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
taa nie przytyjesz%) bedziesz mial z 40 lat i w dupie świat,.. %)
Piwo, pilot do TV, i ulubiony fotel.. ;)


Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-02-21 15:54:56

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Dlatego ja wciąż się zastanawiam nad zrobieniem, choć ostatnio coraz bardziej mnie na to nabierai wiem,że z tym się wiążemy praktycznie na całe życie i trzeba uwzgędnić zmiany w wadze ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Starość nie radość

Następny temat

DAS cosmetics, 15, balsam do opalania

WHEY premium