SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TANIE ODŻYWKI I SUPLEMENTY WSZYSTKICH FIRM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Czesc

Wypelnij profil klubowy i stuknij cos wiecej o sobie.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Gornik odpisz mi na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5096
Wiek-17
Wzrost-181cm
Waga-64kg
Na klate biore-72kg
Mam kreatyne OLIMPU i whey gainera i nie wiem jak to brac w jakich odstepach po ile i z jakom ilosciom wody mieszac;]itp, itd;]Chce przybrac na masie;] izalapac rzezbe:D

)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
macie kreatyne sportone - 1000g??? tylko interesuje mnie data warzności jak tam jest z nia?? wiesz 1kg starczy na kilka cyli w roku ale jak data warznośc zbliza sie ku końcowi to lipa:/ wiec jak tam z tym jest??

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 181
Której firmy proponował byś kreatynę. Napisz czym się różnią kreatyny różnych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!! Bardzo prosze o szczera i sprawdzona porade... Jaki jest dobry GAINER, w stosunkowo rzsadnej cenie ??? (tak do 130-140 zł). Naprawde zalezy mi na porzadym suplemencie, poniewaz chce nabrac troche masy... A i mam pytanie, czy to prawda, ze GAINER z KREATYNA daje jeszcze mocniejsze efekty ??? Jak cos to dokupilbym kreatyne ULTIMATE'A. Czekam na szczera odpowiedz, postaram sie odwdzieczyc jak bede mogl!!! Pozdro dla NATURALNYCH kulturystow !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
"macie kreatyne sportone - 1000g??? tylko interesuje mnie data warzności jak tam jest z nia?? wiesz 1kg starczy na kilka cyli w roku ale jak data warznośc zbliza sie ku końcowi to lipa:/ wiec jak tam z tym jest?? "

Niestety nie posiadamy juz w sprzedazy tej kreatyny. Bralem ja kiedys i nie dala mi zadawalajacych efektow, rowniez bralem np. Ultimate oraz Universal i wybral bym ktoras z tych kreatyn w dodatku chyba sa nawet tansze od Sports ONE. Jezeli chodzi o date waznosci to jest ona minimum 18-30 miesiecy.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
"Której firmy proponował byś kreatynę. Napisz czym się różnią kreatyny rożnych firm. "

Polecalbym kreatyny Ultimate, Universal z tych drozszych. Z nieco tanszych zdecydowanie Vitalmax, Olimp pozniej Megabol.

Kreatyny roznych firm roznia sie surowcem jaki jest zastosowany np. moze byc kreatyna CreaPure (w powszechnej opini uwazany za najlepszy), kreatyna moze byc Ultra Pure albo pochodzic np. Chin (najtanszy surowiec). Bardzo duze znaczenie ma rowniez czystosc kreatyny oraz jej przechowywanie i transport. Te co Ci polecilem to wszystkie stosowalem i byly OK.

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-09-06 13:59:51

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
"Witam!!! Bardzo prosze o szczera i sprawdzona porade... Jaki jest dobry GAINER, w stosunkowo rzsadnej cenie ??? (tak do 130-140 zł). Naprawde zalezy mi na porzadym suplemencie, poniewaz chce nabrac troche masy... A i mam pytanie, czy to prawda, ze GAINER z KREATYNA daje jeszcze mocniejsze efekty ??? Jak cos to dokupilbym kreatyne ULTIMATE'A. Czekam na szczera odpowiedz, postaram sie odwdzieczyc jak bede mogl!!! Pozdro dla NATURALNYCH kulturystow !!! "

Gainer gainerowi nierowny, zalezy ile i czego komu brakuje w diecie, gdyz dla jednego bedzie dobry gainer gdzie jest 15% bialka a drugiego taki gainer bedzie otluszczac. Niestety nie napisales jak wyglada Twoje odzywianie, ile wazysz, % otluszczenia oraz czy latwo lapiesz tk. tluszczowa. Opisz mniej wiecej jak to wszystko wyglada u Ciebie a wtedy kupisz odzywke ktora spelni Twoje oczekiwania.
Jezeli chodzi o kreatyne to bardzo dobry suplement - najlepszy na rynku. Jezeli masz odpowiedni staz to smialo mozesz ja brac.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 127
SKLEP MOZE BYC ALE MOGL BY BYC PODZIAL NA GATUNKI CZYLI SUPLE NA MASE; SPALACZE; NA SILE ITP. ITD. :):):):):) I ZDJECI TEZ BY MOGLY BYC :)POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

Następny temat

Ile g, ma łyzka stołowa płaska?

WHEY premium