SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
Bralem dawno dawno temu hydrooxycut ten zwylky i thermo speed ... mialem po nim nudnosci .... po tym thermo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94725 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dobry srodek hydroxycut ten czarny.Jednak cena mega.Ja redukuje teraz na zwyklym thermo speedzie i cutting edge i jestem zadowolony,oczywiscie nic by mi to nie dalo gdybym nie stosowal diety,nie biegal i nie dostosowal treningu.Termogeniki ze sklepu to fajna rzecz nie trzeba zaraz chwytac sie za T3.

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-02-12 14:59:59

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
dla stary viper wymiata na równi z starym venomem tylko po venomie większe sidy miałem.
Lipo 6 tight nieco słabsze ale też dają radę lepsze jak dla mnie niż hydrocykut.
ewentualnie możesz dodać jeszcze salbutamol do spalacza i kreatynę/stack/kreatynowy zamiast bcaa.
Zgadzam sie ze T3 nie jest taki grożny jak go malują, ja lepiej go toleruję niż clenbuterol, ale bez cyklu złożonego na saa szkoda sięgać aż po tak mocny specyfik.
bez saa poleci wszystko

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
Dobra, namówiliście mnie. Zastosuję Hydroxycut hardcore+bcaa .... zobaczymy.... coś do tego jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
bieganie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94725 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
kręć aero pilnuj michy i będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
po treningu na bieżni staram się biegać. Przebiegam ok 2,5 km. A co np.z basenem. Swego czasu po treningu przepływałem 1,5km, czy to by wystarczyło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
napewno nie po treningu.Zrob jeden dzien silowni jeden biegania.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
A czy samo T3 jest jeszcze produkowane? Jest fajny preparat Novothyral w dobrej cenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oma250 Methandienone POMOC

Następny temat

Pierwszy cykl Tri Test 400 cel sucha masa, sila pod grapling

WHEY premium