SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkosc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Olokk, nie rozumiem. W twoich wypowiedziach zauważyłem, że zawsze uważasz ćwiczenia z obciąznikami za kontuzjogenne, jednak na końcu zawsze wspominasz cos o początkujących. Czy według Ciebie wykonywanie ćwiczeń(wykonywanych prawidłowo ofc) z obciążnikami(mowa o nogach) jest kontuzjogenna, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Trening z obciążnikami to stary dobry old school :)
OloKK pewnie miał na myśli że jeśli ktoś jest początkujący (czyt. niedoświadczony) to zakładając obciążniki może sobie po prostu zrobić krzywdę, a wiadomo że jak z każdym sprzętem trzeba się obchodzić ostrożnie i z pewnym poziomem wiedzy. Tak przynajmniej ja interpretuje te słowa..

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Ciężarki na nogi i kopanie w powietrze? Już samo kopanie w powietrze jest kontuzjogenne w c***. A ciężarki do tego to naprawdę wyższa szkoła jazdy. Ja bym nie miał serca polecać takich ćwiczeń początkującym...

Ja swoja droga mialem inne ciezarki na mysli. Male hantelki od 0.5 do 1.5 kg w lapy i walka z cieniem np.

Na poczatku tego filmiku.





Zmieniony przez - nikodem783 w dniu 2011-03-26 16:44:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nasz ulubiony soke pokłocił się ze swoimi pupilami?

Następny temat

Trening

WHEY premium