SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam hmb,amino, gluty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Wiec, szukam powyzszych rzeczy w bardzo dobrych cenach, potrzebne sa mi do treningu wstepnego.
HMB glownie jako antykatabolik cena
Gluta- cena/jakosc
amino cena
Dosc duzo aminek dostarcze z bialka i posilkow.

zuo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Aha zapomnialem dodac ze chodzi mi o amnikwasy proste

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Jaki staż?


Ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w takie pierodłki tylko kupiłbym za cały hajs białka


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
oley z hajcem nie mam problemu a to potrzebne jest mi na trening silowy, bialko mam diete mam. Staz troszke ponad niz w profilu.

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
HMB - Olimp HMB Mega Caps
Amino - Olimp Anabolic Amino 5500
Glutamina - Biogenix Glucetyl

Czego oczekujesz/spodziewasz się po tych suplementach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Szczerze? nic troszke lepsza regeberacje po treningu a po hmb mam jako taka pewnosc ze nie przetrenuje miesni. Czyli ogolem lepsza syntez bialke do organizmu. Kolejny sog dla Ciebie
Pozdrawiam

cholera, nie wejdzie odwdziecze sie gdzie indziej :)

Zmieniony przez - Bezelu w dniu 2008-08-25 00:12:11

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Amino - Taniej wyjdzie Ultra Amino 5100 Hi Tec'a tam masz 325 tab po 2 gramy kazda i koszt w zwykłym sklepie 79,90 zł na sfd Taniej.
Glutamina - Glutafusion lub zwykla L-Glutamina Hi Tec'a wyjdzie taniej.

Z Tym że ja Bym Wolał Zwykłe białko zamiast aminokwasów i BCAA zamiast Glutaminy dopiero jak te 2 warunki bym spełniał zabrałbym sie za Aminokwasy Całodzienne Np z 10-20 gram Rano.

Lepsza Reneracja - Troche Magnezu Przed Snem Mniej Stresu i DUŻO SNU i mało libacji alko..

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-08-25 00:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
aminokwasy tylko wolne, masz w promocji prolaba na sfd, z innych biotecha były ponoc wolne, reszta to szajs.

glutamina - kaizen ma dobrą cenę, syntrax też.

hmb olimp, hi tec w płynie lub trec.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Dzieki, skusze sie na amino2000, glutamine syntraxa dobra cena jak za 500g. A Hmb raczej olimpa duzo go nie potrzebuje bo tylko 3g dziennie.
Jabol biore ZMA na noc, ale mam obok tak w****cego sasiada ze z checia codziennie na dzien dobry sprzedal bym mu liscia, alko nie pije :P bialko spozywam pro-longatum
Pozdrawiam :)

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jak możesz daj 4 kapsy dziennie haembe..

zdrowia.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Otóż to. Generalnie aminy "wolne" Biotech czułem. Tzn. inaczej było gdy brałem, inaczej gdy nie brałem. Szkoda, że tak mało popularna firma, bo ja stosowałem kilka jej produktów i narzekać nie mogłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass xxl + carb? pytanie

Następny temat

x pand brak efektów :(

WHEY premium