SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwość kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
bahamut - nie przesadzaj - dostanie sie na lekarskie to w polowie czesto gesto - tak jak u prawnikow etc - konexje - rodzina lekarzy etc
a na 10 lekarzy kaczacych studia - najwyzej 2 wie co robi z czego jeden jest specem w jakiejs dziedzinie
a prawdopodobnie wieksozsc dostanie prace i beda "leczyc" ludzi

wiec nie mow ze Ci lekarze sa tacy wspaniali bo sam na pewno byles w szkole - i sciagales na sprawdzianach nie raz - i tak samo robi sie na studiach medycznych - a teraz sobie wyobraz ze sciagnales w ****u materialu ze sciagi i dostales 5 - i co ? i jestes przelekarzem ?
nie sadze

koniec z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Zgadza sie.
Ja mam do tego proste podejscie. Sa ludzie, ktorzy rodza sie z powolaniem i to wystepuje u lekarzy, ksiezy itp. itd.
Sa tez Ci drudzy i tak jak ksiezka dymaja na lewo i prawo, oraz okradaja biedne babcie, tak i sa doktorzy, ktorzy malo wiedza i w dupie maja zdrowie ludzi, ktorych lecza.
Ludzie sa rozni

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i dlatgeo Cie lubie wlasnie grubasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No u mnie od pokolen wszyscy sa lekarzami, prababka leczyla za hitlera, babka za gomułki rodzice lecza teraz a ja zdaje w tym roku na AM i bede fachowcem od suplementacji, nie bede wkrecał moze ze kreatyna szkodzi na zdrowie ale popastwie sie troche na nieznajacych sie hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
A ja wiecej niz "lubie" Ciebie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Hrhrhhr ktos musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Też sie zastanawiałem sie czy kreatyna szkodzi. Kiedys myślałem, ze na pewno nie ale teraz nie jestem pewien. Po ostatnim cyklu boli mnie serce, az do teraz a minęły juz z 4 miechy. Myslicie, ze to moze byc wina kretki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Heh tak czekalem az ktos powie cos o sercu, bo moze kreatyna nie szkodzi na zdrowie ale tez jestem przekonany ze po cyklu i podczas czasami bolało mnie serducho, o nerkach nie wspomne. Quart sie myli. Kreatyna moze jest baaaardzo mało szkodliwa, ale napewno nie jest Ambrozją która daje tylko Boską moc i nic za to nie trzeba zapłacic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10516
po obronie dyplomu dwu swierzo upieczonych inzynierow siada na schoda przed uczelnia i odpoczywajac pala fajki...
Jeden mowi do 2:
wiesz jak sobie pomysle jacy z nas sa inzynierowie, to az boje sie isc do lekarza))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
jesli chodzi o dostawanie sie na styudia to zarowno w przypadku prawnikow jak i lekrzy nie ma mowy o koneksjach na poziomie egzaminow , to sie przydaje pozniej zeby nie byc kolejnym bezrobotnym magistrem ale chodzi mi o to ze z lekrzarzami jest roznie , ogolnie to jezeli macie spejcaliste to on ma wiedze w pewnej dziedzinie i nie wymagajcie zeby sie znal na wszystkim a juz na pewno nie na kreatynie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoze mi ktus? :]

Następny temat

BCAA AMINO SYSTEM (Treca)

WHEY premium