SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerszu!! 15 lat !! niecałe 9 miechów stażu!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
heh widze temat troche sie rozkrecil
powiadomki wlaczam co by sprzatac jak cos bedzie nie tak

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
byq

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
wiem że nogi są też oceniane.. i nie odstaja one od reszty:] lecz niestety nie mam aktualnych fotek. w przysiadzie biore na nie 90kg 13 powt więc wydaje mi się że nie jest źle (obwód 60,5cm)

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
dobre wyniki jak na 15latka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
wygladasz zaje*biscie
oby tak dalej
2 fotka najlepsza ^^

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Podoba mi się,że dużo wiesz i nie dajesz się zbić z tropu.Z taką postawą wszystko jest możliwe.Często marzenia w zderzeniu z rzeczywistością pryskają jak mydlana bańka,ale z drugiej strony jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia,zleć to komuś kto o tym nie wie,a on to zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę następne smoki nam rosną
__________________________________
Topic: Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2994
ale masz pocieszny ryjek na 2 zdjęciu taki banan (no offence) ;p
pracuj dalej i pokaż sie za rok

...ból jest dobry...
najgłupsza zasada na siłowni: "nic na siłę...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sywletka ladna tak trzymaj.
ale wez dystans zobaczysz jak zycie potrafi platac figle.
masz dopiero 15 lat zycie dla Ciebie jest bardzo proste rzucasz plecak uczyc sie nie trzeba idziesz na silke i super.
Schody sie zaczna potem jesli pojdziesz np do dobrego liceum niemowiac o studiach gdzie czasami trzeba sobie odpsucic treningi bo nauka wazniejsza.
Pamietaj silownia chleba Ci nieda sa inne priorytety wyucz sie trenuej do tego beda z Ciebie ludzi pamietaj ze takie gwiazdy jak flex coleman cutler rodza sie bardzo rzadko .
Naprawde posluchaj ludzi skoncz studia i mysl co dalej bo chyba niechcesz zapieprzac w wieku 18 lat do konca zycia w jakiejs fabryce ?
Pozatym niepoodba mi sie twoje zachowanie w stosunku do innych uzytkownikow poprostu pisza prawde jak np bl a ty odrazu sie odgrazasz troche pokory.Tutaj komentujemy.
Zycze szczescia i powodzenia w dazeniu do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ale chlopy, kurde, on nawet egzaminow gimnazjalnych nie zdal a Wy mu juz o studiach trujecie. on ma jeszcze MNOSTWO czasu. jeszcze cala szkola srednia przed nim. cale 3 lata jak nie 4 jesli do technikum pojdzie. wtedy bedzie mozna dyskutowac o przyszlosci. nie mowcie ze bedac w jego wieku mysleliscie o tym co bedziecie robic w przyszlosci.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Oceny 185cm 95kg...

Następny temat

jak oceniacie 5,5 lat treningu ?

WHEY premium