SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupła choć tłusta jak kaczka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
To najpierw pokaż jak jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
ok

śniadanie - herbata+lyzeczka cukru, twarożek z rzodkiewką, kanapka chleba z masłem, czasem wędlina
drugie śniadanie - banan, dwie śliwki
obiad - trzy ziemniaki, noga z kurczaka, mizeria z ogórków
podwieczorek - muesli z jogurtem
kolacja - 2 jajka, kromka chleba z maslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Chodziło mi bardziej o zrobienie zrzutu z dziennika, ze strony potreningu - tak zeby było widac gramowo, oraz rozklad względem BTW jak i kcal. Chociaż tak na oko co piszesz widac, ze winna jest zdecydowanie dieta - jest zbyt uboga ;/

A... no i trening. Co i jak cwiczysz.


Zmieniony przez - Lisus w dniu 2013-08-15 18:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73466
Nie jestem ekspertem, ale wyrzuciłabym cukier, kupne wędliny, muesli, ograniczyła nabiał i owoce, dołożyła ryb i innych mięs, warzyw, podrobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Chodziło mi bardziej o zrobienie zrzutu z dziennika, ze strony potreningu - tak zeby było widac gramowo, oraz rozklad względem BTW jak i kcal.

Jesu, a co to znaczy?

A... no i trening. Co i jak cwiczysz.

Ja niestety słabo się znam na tych fachowych nazwach. Robię 3 serie po 15 powtórzeń praktycznie na wszystkim co tam jest :
1. Ginekolog w obie strony
2. Wyprosty nóg siedząc.
3. Takie coś na mięśnie brzucha, ciągnięcie rękoma do kolan.
4. Zgnianie nóg leżąć - to na pośladki.
5. Skręty tłowia w obie strony.
6. Wyprost nóg w góre pod obciążeniem.
7. Wyprost nóg do tyłu (boshe).
8. Ciężar do klatki piersiowej (ćw. na ręce) z przodu i do barków.


Nie no to jakaś żena robie generalnie wszystkie maszymy,kt sa dostepne na siłowni. To dobra i duża siłownia we Wrocławiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
może powinnam wziąć lekcję z trenerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie sądzę aby którykolwiek trener układał Ci codziennie dietę z produktów, które masz w lodówce ;) Wszystko jest ładnie wyjaśnione w postach zebranych w regulaminie, do którego byłaś wielokrotnie wysyłana. Oczywiście po lekturze, która trochę czasu zajmie, może pojawić się u Ciebie trochę pytań, ale żeby na nie odpowiedzieć, powinnaś nauczyć się podstaw - dzięki czemu osoby później Ci doradzające, a jak chcesz to nawet i trener, będą w ogóle przez Ciebie zrozumiane i coś z tymi poradami zrobisz, zamiast pytać "o co chodzi, co to znaczy".

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
nie chodzi o dietę, chodzi mi raczej o to czy nie popełniam jakiś klasycznych błędów w treningach. Poza tym po wizytach w siłowni boli mnie kręgosłup w części lędźwiowej - nie wiem czy to odzywają się mięśnie czy zwyczajnie coś nadwyrężyłam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Cynulka, chyba sobie nawet nie potrafisz wyobrazic jak wazna jest akurat dieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
to nie tak - zdaję zobie sprawę jak jest ważna, ale po wielu lat beczynności chciałabym po prostu wykorzystywac czas na siłowni w sposób najbardziej efektywny

Zmieniony przez - cynulka w dniu 2013-08-15 19:27:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks / muay thai trójmiasto

Następny temat

brzuch-watpliwosci

WHEY premium