SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szacunek dzięki budowie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Tak dla sprostowania, chodzi o to, że to się poprostu dziewczyom podoba. Ja ćwicze dla przyjemności, chce fajnie wyglądać i żyć z myślą, że dbam o swoje ciało. Macham już troche i niegdy mi przez myśl nie przeszło, żeby pójść na skróty i w siebie pakować jakieś koksy, czy coś w tym stylu A z resztą to kto powiedział, że muskulatura znaczy respekt w sensie o k**** jak mi przy******** to nie wstane? Jak dla mnie to może być respekt w sensie, że o kurcze pakuje, dba o siebie, jest wytrwały, chce i lubi dobrze wyglądać i jak dla mnie to ten drugi rodzaj resa jest lepszy ale to, że ktoś sie ciebie będzie bał, przez to że jesteś duży, to już nie twoja wina..

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thai-Mati wymiatasz
co do budowy to zalezy jesli chodzi o to czy ktos jest wiekszy (wyzszy ,ciezszy) to nie mam zachamowan , sam lalem sie juz z kilkoma takimi typami
ale jesli chodzi o miesnie to powiem ci ze to wzbudza respekt ale sa tacy ktorzy jak maja sie bic jakims koksem to nie boja sie tylko patrza gdzie mu najlepiej przy***ac zeby go polozyc(kolana,jajka;p ,oczy,uszy,skron itd ) tu sie klania anatomiczna strona sztuk walki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Ja akurat mam tak, że mam za sobą kariere w wadze ciężkiej (boks) Nikt się nie odważył na mnie zasadzić jeszcze tak na poważnie Prawda jest taka, że dobry koks zawsze wzbudza resa

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
U większości osób dobrze rozbudowana sylwetka wzbudza swojego rodzaju respekt, ale jak zostało wcześniej napisane są wyjątki Z tego co zauważyłem to głównie ci co nieco dłużej garowali w więzieniu często chcą sprawdzać się z większymi i silniejszymi od siebie... Do tej grupy wyjatków można chyba zaliczyc jeszcze "kozaczków" którzy pochodzili jakis (najczęściej krótki) czas na combaty i inne Krav Magi oraz style tradycyjne w których wmawia się, że siła i masa nie ma znaczenia bo powalisz go tym sposobem i taką dźwignią itd.

Ale jest też plus - u mnie z reguły takich chucherek nikt się nie czepia (o ile sami nie zaczynają i nie wożą sie jak bóg wie kto po ulicach ) za to jak ktoś nieco większy to nietrudno mu o zaczepke

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
No z tym to racja, mnie często chceili sprawdzać Czy leszcz, czy nie Postawiłem się i spokój

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Była na razie mowa o masie, itd. a jak ma sie to do wzrostu? bo w moim odczuciu jak ktoś jest głowę wyższy to czuję się bardzo pewnie.( mimo że wazy tyle samo )

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
Dobrze zbudowane ciało faktycznie może wzbudzać respekt, ale często ludzie wyglądają na lepiej zbudowanych przez ubrania. U mnie w szkole jest koleś który zawsze chodzi w "za dużych" ubraniach. Wiara myślała że paker, ale jak raz pokazał łapę to dziwili się że potrafi unieść długopis Ja tam jestem zdania że każdy krwawi tak samo, zresztą im większy przeciwnik tym mocniejszy upadek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Wzrost też robi swoje, wg. mnie im ktoś wyższy tym bardziej pewny siebie jest. Ale jeśli ta sama waga, a ten jeden wyższy i chudszy, to niech lepiej nie kozaczy do tego drugiego Chociaż ja się nauczyłem, że bycie wysokim to plus, bo walka na dystans

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
Z jednej strony się zgadza, że wzrost to plus bo dystans. Ale trzeba pracować nad szybkością, bo kończyny mają do przebycia dłuższą drogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
No niby tak, ale ten niższy też musi sie najpierw jakoś między tymi rękoma poprzedzierać Najlepiej wystawić lewą ręke (mańkut odwrotnie) i trzymać ją przed sobą, ja to nazywam namierzaniem pykasz go po gardzie, jak się odsłoni pi*** z prawej. To samo jakby chciał pod tą wystawioną lewą się przedrzeć nadzieje się na prawą

"What we do in life echoes in eternity."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata Wszechwag Judo Francja

Następny temat

Kopnięcia

WHEY premium