SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

System Protein 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o tym preperacie czy dobrze działa ? Miałem dylemat pomiędzy system protein 80 a 100% Natural WPC ale hmm w system protein za 49 zł więcej ma się aż 1 kg 250 g więcej więc chyba bardziej opłacalne i z tego co patrzyłem system protein ma lepsze właściwośći . Co o tym sądzicie i czy mógł bym połączyć System protein z 100 mety i do tego kreatyna 1000 - 400 tab . Hmm co o tym sądzicie . Prosiłbym abyście odpowiadali kolejno na zadane pytania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobre białko-kieruj się ceną.

Cykl z mety to najgłupszy pomysł na jaki wpadłeś wiec nie oczekuj wiecej informacji w tym temacie,bo jeśli dokupujesz białko specjalnie do metki na którą jesteś przecież zdecydowany bo koledzy kazali i kolega tanio sprzedał,to znaczy ze nie masz chyba zbytniego pojecia o tym w czym grzebiesz.
Kreatyne zostaw po cyklu....
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
koniec tematu!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm właśnie myślałem jednak o wyrzuceniu mety... a możecie mi napisać z czym mógł bym wziąść system protein ? Z kreatyną nie zabardzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Kur** człowieku nie masz pojęcia o suplach, a za koxy się bierzesz gratuluje !!!!! ******lnij se 100 mety bez hepatilu w trakcie cyklu na wątrobe (czy jakiegoś innego badziewia na wątrobe) i potem po cyklu absolutnie nie bierz clomidu i będziesz miał wątrobe jak 70 letni dziadek (conajmniej) a wszystko Ci spadnie co złapałeś...

Pozdro

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie doczytałęś że wyrzuciłęm mete ? A poza tym o koksach wiem więcej niż ci się wydaje a o suplach mało przyznaje.... Ok mam jeszcze do was pytanie czy provit 85 z olimpu nie jest lepszy od system protein ? Ma 85 białka na 100 i kosztuje 107 zł za 2250 ... hmm to wydaje się jeszcze bardziej oopłacalne a jakie jest wasze zdanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ma przewagę białka sojowego - lepiej kup sp 65 lub sp 80

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
tak jak wyzej kolega, co do SP 80 bierz wanilie jest przepyszna

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Sp80 to jest białko A nie jakies tam ......Ale kieruj sie cenna nie mowie to o białkach z allegro ktore sa w granicach 10-20zł bo t ogowno i tyle

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Należy dostarczać rożnego rodzaju białek - dlatego ja Egg protein dostarczam w postaci jajek na miękko, soja protein w postaci kotletów sojowych.

Bardzo ciężko jest dostarczyć w naturalnej postaci białko serwatkowe czy kazeinę, dlatego tutaj wybrałem suple:

W ciągu dnia koncentrat białek serwatkowych (kieruje się ceną)
Na noc Night Protein Blend od Treca ( mleka nie pije ze względu na laktozę)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A ja dodam ze jeśli wiesz tyle o koksach to dziwne z enie amsz pojecia o suplementach??
Jesli pytasz o białka-to nie masz też zbytniej wiedzy o diecie wiec mozęmy przypuszczać ze jesteś nowicjuszem.Dlatego słusznie zrobiłeś rezygnujac z metagówna.Dokup białka i weglowodanów i bedziesz miał wszystko co potrzeba.Jeśli masz już pewien staż i pojecie o treningu-dokup kreatyne.Te 3 elementy to podstawy każdego cyklu masowego ( jeśli chodzi o suple i odrzywki) bez względu kto ten cykl robi.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogenniki vs. Guggle ??

Następny temat

===POMOCY===

WHEY premium