SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetki Najlepszych Strongmanow Świata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
A tu kawałek tekstu z jakiegoś forum:


Strong man

Ciekaw jestem za kogo uważacie strong manów, za prawdziwych mężczyzn, czy razczej za roboty naładowane różnego typu odżywkami lub sterydami...piszta co myslita


Re: Strong man

Wybieram drugą opcję.



cze! niektorzy mysla ze sa to polglowki, ktorzy potrafia tylko dzwigac ciezary. niektorzy z nich moze. ale np taki mariusz p. (moze slyszeliscie??) to niedosc ze najsilniejszy czlowiek na swiecie to jeszcze bardzo inteligentny facet. gdybyscie slyszeli jeden wywiad z nim w radio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Mariusz na pokazie.

Jeszcze trochę! Wytrzymaj! - zachęcał Mariusz Pudzianowski, najsilniejszy człowiek świata. Wczoraj w Centrum Handlowym "Wzgórze" każdy mógł zmierzyć się z najlepszym polskim strong manem. Chętnych nie brakowało.

- Mój kolega przed chwilą próbował stawić czoła "Dominatorowi" - mówił Michał Walkusz. - Nie miał szans. Nawet nie zbliżył się do czasu, jaki osiągają zawodowi strong mani. Do tego potrzeba treningu. Przecież to profesjonaliści. Nikt "z ulicy" nie ma z nimi szans, ale to dobrze, że przyjechali.

Gdynianie mieli szansę spróbować swoich sił w niemal każdej konkurencji, jakie obowiązują na profesjonalnych zawodach. Największym zainteresowaniem cieszyło się wyciskanie - jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin.

- Teraz zakładamy normalne ciężary - Pudzianowski prowadził imprezę i dyrygował potężnie wyglądającymi siłaczami, którzy regulowali obciążenie dla kolejnych zawodników. - Żarty się skończyły. Zobaczymy, co naprawdę potraficie.

Najczęściej okazywało się, że "profesjonalne" ciężary były zbyt wymagające dla amatorów.

- Nie, nie. Daj spokój - uspokajał Pudzianowski. - Nie dasz rady. Lepiej idź i pooglądaj wystawy w sklepach. Trochę potrenuj.

- Mimo wszystko jestem zadowolony. Uważam, że wypadłem nieźle - podsumował swój występ Michał. - Regularnie chodzę na siłownię, więc nie można powiedzieć, że byłem kompletnie nieprzygotowany. Choć przyznam, że chciałem przede wszystkim spróbować swoich sił w "spacerze farmera". To moja ulubiona konkurencja, w której mam nawet niezłe wyniki. Niestety, nie doczekałem się jej.

Pokazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez cały czas kilkumetrowy plac ćwiczeń otoczony był szczelnie przez widzów.

- Myślałem, że Pudzianowski jest większy - przyznał Wojciech Wilk, który na pokazy przyszedł ze swoim synem. - Na zdjęciach w prasie i w telewizji wygląda dużo potężniej.

- To ja namówiłem tatę, żebyśmy przyszli, bo ja kibicuję "Dominatorowi" - tłumaczył 7-letni Kamil. - Mama poszła robić zakupy, a my przyszliśmy oglądać strong manów. Ja też będę siłaczem. Jeszcze nie trenuję, ale już niedługo zacznę. Za kilka lat będę mistrzem świata i będę sławny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Moze ktos coś napisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Skoro masz w temacie "Polscy", to po co piszesz o innych?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Tak jakoś sie rozpisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam

Bardzo fajny post ale brakuje w nim fotek - no to moze ja uzupelnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479


Tomasz Lech
Pseudonim – Papaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479


Tomasz Nowotniak
Pseudonim – Dragon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pokaz w Domaszewicach

Następny temat

MP młodzików w Ts

WHEY premium