Zbudowanie doskonałej, wyrzeźbionej sylwetki wymaga dużo pracy, cierpliwości i wytrwałości. Wie o tym każdy, kto chodzi na siłownię i stara się osiągnąć upragniony cel wylewając litry potu. Obserwowanie sportowców w mediach społecznościowych bardzo często motywuje Cię do treningu w momentach, kiedy masz gorszy dzień. Dzięki popularnym sportowcom z branży fitness, wiele osób decyduje się też na rozpoczęcie aktywności fizycznej. To właśnie ta 10, została uznana za najlepszych fitness motywatorów wg magazynu Generation Iron. Sprawdź czy Twoja inspiracja znajduje się na tej liście!

1. Steve Cook

Steve jest jedną z bardziej skromnych osób w branży fitness. Traktuje swoich fanów, których ma 2,5 miliona jak rodzinę i dzieli się z nimi właściwie wszystkim.

2. Flex Lewis

Flex Lewis to znana postać w branży. Siedem razy zdobył tytuł 212 Mr. Olympia i ma bez wątpienia jedną z najlepszych sylwetek na świecie. Z tego powodu 1,6 miliona osób czerpie od niego motywację, a wiele panów zazdrości takich mięśni.

3. Michelle Lewin

Michelle jest jedną z najbardziej znanych celebrytek fitness. Była na wielu okładkach czasopism, a jej charakterystyczne piegi na dekolcie są jej znakiem rozpoznawczym. Lewin cały czas jest w świetnej formie i mamy wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Ma aż 13,4 milionów fanek i fanów na całym świecie, którzy podziwiają jej piękno.

4. Phil Heath

Nie bez powodu 7-krotny zdobywca tytułu Mr. Olympia Phil Heath motywacją dla 3,2 miliona osób. W końcu niewielu osobom udało się zdobyć ten zaszczytny tytuł tyle razy. Mimo porażki, którą odniósł w ubiegłym roku, nadal daje z siebie wszystko, by powrócić na szczyt.

5. Courtney King

Courtney King to Ms. Bikini Olympia 2016 i oprócz świetnego ciała, ma też ciekawą osobowość. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona osób, gdzie regularnie publikuje swoje treningi, porady dietetyczne i posty dotyczące stylu życia. King jest jedną z bardziej skromnych i autentycznych sportowców, jaką możesz spotkać na Instagramie. Jest partnerką Chrisa Bumsteada.

6. Rob Riches

Rob Riches jest chyba najbardziej wyrzeźbionym facetem na tej liście. Zaskakujące jest to, że utrzymuje tak niski poziom tkanki tłuszczowej przez cały rok. Jeśli szukasz wskazówek treningowych, z pewnością usłyszysz je od Roba.

7. Calum Von Moger

Calum to przystojniak z Australii, który wcielił się w postać Arnolda Schwarzeneggera w filmie Bigger. Jego boskie ciało obserwuje 3,1 miliona osób. Wielu mężczyzn marzy o takiej sylwetce, dlatego śledzą jego profil. Z pewnością jest i może być ogromną motywacją.

8. Paige Hathaway

Jest nie tylko piękna, ale ma też boskie ciało. Ostatnio została skrytykowana na Instagramie przez wiele polskich fizjoterapeutek i trenerek za to, że wykonuje bardzo intensywne treningi i nieodpowiednie ćwiczenia już miesiąc po porodzie. Mimo to, Paige jest motywacją dla wielu milionów kobiet na całym świecie.

9. Ulisses Jr.

Ulisses Jr. ikona branży fitness. Jego masywne plecy i doskonałe mięśnie brzucha podziwia 6,6 miliona fanów. Udziela wielu cennych rad i wskazówek, które z pewnością pomogą Ci osiągnąć cel jest jedną silną osobą.

10. Alice Matos

Alice Matos jest sportowcem i przedsiębiorcą. Ta brazylijska piękność ma własną linię odzieży o nazwie Labellamafia. To dzięki niej wiele kobiet ruszyło się z kanapy i zaczęło ćwiczyć.

Kto jeszcze według Was powinien być na tej liście?

Komentarze (12)
OTTO

Mariusz Pudzianowski :)

0
Entreri

Phil ma 3,2 osob, ktore motywuje. Zapewne ziomka - Jaya Cutlera, 'ulubienca' - Kaia Greena i jeszcze 1,2 osoby. Tlusto.

1
gokuson

Poprawione, nieźle czujni jesteście :D

0
lordknaga

heathaway - polskim influenserkom sie nie podoba jak cwiczy miesiac po porodzie Hahahahahaha, dobrze, ze influenserki z azerbejdzanu czy bangladeszu sie tez do niej nie dosraly, o to co robi :-)

1
anubis84

1 Dla mnie bardzo fajna, taką mógłbym mieć %-)

1
bronsom

Tak samo myślę, jeśli mowa o normalnym człowieku to fajnie się prezentuje, a dziewczyny to wszystkie fajne.

0
skorupski

Ja tam nie potrzebuje motywacji, nie musze się na nikogo zaptrywać, to ze ktoś ma jakąś tam sylwetkę nic nie zmienia to u mnie

2
milwall

Znam fajniejsze sylwetki, nie wiem czym sie kierowano w wyborze.

0
vitajs

instagram pełny takich fotek jest, wystarczy byle co włączyć i tysiace takich sylwetek bedzie

0
fitnesgirl

Sobie cycki zrobię, brzuch poprawię to wypisz wymaluj będę Michelle Lewin :-D

0
domosos

Nie muszę się na nikogo zapatrywać, takie osoby mnie nie motywują, chcę to trenuje, nie to nie.

0
skorupski

Wolę sobie już muzyki posłuchać niż na jakichś spoconych facetów spoglądać.

0