SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Svole V3 vs. Xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
kto tak powiedzial?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
w kwesti pobudzaczy - nowy środek nutrenda we fiolkach - polecam szczerze - znakomity.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
niedawno był jakiś temat, ktoś jęczał że źle mu po XP e. tam ktoś wspomniał te 320 mg koffy

wrzuciłem na szybko przed treningiem pół miarki swole. wytrzymałościowo lepiej poszło i nie spompowały mi się przedramiona w superseriach- zawsze mi to przeszkadza w ukończeniu treningu, dzisiaj było zauważalnie lepiej. kreatyny nie widziałem przez rok, to pewnie dlatego taki efekt

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
do tematu
jako handlarz ...
XPEN sprzedaje sie słabiej ze wzgeldu ze jest mnie porcji , a rowniez ze wzgledu ze wlasnie jak napisal BULL siecze po lbie !
swole ...? raczej wątpie czy zagrozi pozycji - zwazmy szczeze na to ze pozycje nr 1 trzyma bezapelacyjnie nitrobolon II z treca -nikt nie wie dlaczemu........
a storm i shock to jeszcze wieksza konkurencja , fakt drozej ale wiecej porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja wlasnei mysle o xp e lub stormie w xp e podoba mi sie power tego stuffu nawet 320mg koffy to nic wielkiego (ja zjadlem jej dziesiatki kilogramow ) ale w sumie storm ma wiecej porcji i badz tu madry ,maielm 2 xp normalne power ,poporstu power
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezdyskusyjnie jesli ktos planuje bardzo dobry cykl za umiarkowane siano to storm lub nitro II

szukając mega kompleksowej obslugi to juz zdecydowanie xp

choc jak pisalem wczesniej
zaczynam teraz cos lekko innego
porcja shock terapy i 1,5 porcji krelk. ultimata dziennie

zobaczymy co z tego wyjdzie ale tak czy inaczej ktos testowac musi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Chcecie prawdziwy power wescie methyl kofeiny ,narazie chyba tylko w 2 supplementach jest methyl kofeiny,W tym jeden jest w mixie z kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sezonie zimowym ma to sens

w nadchodzącym wiosenno-letnim odpada

spalacze maja jej sporo i szybko jej dzienna porcja wzrasta ponad granice rozsadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
1 level scoop to oznacza pełną miarkę w swole? nie mam polskiej etykiety

kwaśny ten swole jak cholera

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

400 zeta na cykl co poradzicie??

Następny temat

TESTY SUPLEMENTÓW - NOWY PROJEKT!

forma lato