SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Svole V3 vs. Xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
nie ma mowy o żadnym teście i nowym temacie, mogę co najwyżej tutaj spisać kilka spostrzeżeń. nie chce mi sie bawić w miętkiego

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
Bul- z tym porównaniem chodzi dokładnie o to jak jest napisane. obiektywne, teoretyczne(ze względu na to że nikt swole raczej nie testował) porównanie składów. miło by było gdybyś też się wypowiedział. stwierdziłeś że swole nie podskoczy do xp i innych. może dla ciebie to jest oczywiste, dla mnie mniej.

możesz konkretnie powiedzieć dlaczego wg. ciebie swole jest gorszy? dokładnie takiej odpowiedzi szukam. masz mój szacunek, bo nie oszczędzasz nikogo i niczego na forum
tak więc jeśli faktycznie swole ustępuje XP, to mów konkretnie w czym, zjedź bezlitośnie żebym nie miał wątpliwości.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
tez jestem ciekawy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy ja swole jadlem
pyszny smak
fakt ze v2

ale tu nic wiecej sie nie spodziewam
jadlem tez xp, satur8, v12, v12 turbo,shock therapy, storm, nitro, nitroII, xpe, green bulge, ko, crevolution, cp, cgt, i cholera wiele innych

zatem smiem twierdzic ze jestem lekko w temacie

i nawet jeli dany produkt w nowej wersji rozni sie drobnym szczególem wiem tak plus minus czego moge sie spodziewac


ale moze skoro mi tez wolno
to tez zapytam

jakie sa wedlug was roznice miedzy tymi stackami

ni epytam o sklad ale o efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
moim skromnym zdaniem
roznica jest imo wielka, bo mamy 4g kreatyny wiuecej w porcji niz w swole v2 (jadlem, za***iscie pompuje - wiele lepiej niz normalne no boostery srednich firm!!!). dotyka tez fakt ze porcja to 2g crea.anhydrous, ktora swego czasu probowalem i bylo to najlepsze mono jakie kiedykolwiek dotykalem.

jestem wpisany na liste pierwszego testera swolen w polsce, ciezkie zadanie bedzie mial ten suplement, ale jak nie zdaza z transportem to biore swole v3, wlasnie ze wzgledu na to ilosc kreatyny.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dobry produkt.
składowo nie porówenywalne oba bo mają inne założenia.Ale żadna rewelacja to to nie jest i być nie moze, bo niby czemu?Gdzie tu innowacja?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatem jakie oczekiwania podsumowujac ostatecznie cykl po zakonczeniu w stosunku do xp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
chyba nikt Ci nie odpowie

było mówić że jadłeś v2. generalnie mówisz o efektach końcowych że XP dał lepsze czy o samopoczuciu i jakości treningu w trakcie cyklu? a może o obu tych rzeczach

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xp zdecydowanie najlepiej
samopoczucie,pompa, masa

ale i znakomicie
co wielu zadziwi podsumowuje nitro I

xpe jeden minus ze rozwala,
cisnienie itp ale wywala strasznie wode stad jakosciowo podsumowując znaczni elepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14364
'składowo nie porówenywalne oba bo mają inne założenia'

miętki- inne założenia? rozwiń to jak możesz

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

400 zeta na cykl co poradzicie??

Następny temat

TESTY SUPLEMENTÓW - NOWY PROJEKT!

forma lato